Tokio kuriozo dar nematė: išbandžiusi kaukę moteris liko žaliu veidu

Ruošdamiesi darbo pokalbiui greičiausiai norėsite susitvarkyti išvaizdą ir išsilyginti geriausius marškinius. Bet nepamirškite – dar neišbandyta veido odos procedūra turbūt nėra pati geriausia mintis.

Šią pamoką sunkiuoju būdu teko išmokti vienai moteriai, rašoma metro.co.uk. Dieną prieš svarbų pokalbį dėl darbo Kota nusprendė išbandyti chlorofilo veido kaukę, dėl kurios jos veidas įgavo žalią spalvą.

Chlorofilą sumaišo su vandeniu ir purškia ant veido

Chlorofilas yra augaluose randama medžiaga, kurią galima iš jų išgauti ir laikyti skysčio pavidalu. Kai kurie žmonės sako, kad kasdien išgėrus po keletą jo lašelių, sumaišytų su vandeniu, sprendžiasi odos problemos, todėl šis metodas tapo tikru Tiktoko hitu. Chlorofilo naudą patvirtina ir kai kurie tyrimai.

Kiti chlorofilą sumaišo su vandeniu ir purškia ant veido, bet chlorofilas yra itin pigmentinė medžiaga, kurią nusiplauti labai sudėtinga, todėl neskiesto jo naudoti nerekomenduojama.

Ne taip supratusi šią procedūrą, Kota nusprendė gryno chlorofilo užsidėti ant veido, manydama, kad vėliau jį tiesiog nusiplaus. Deja, Tiktoke publikuotame jos vaizdo įraše akivaizdu, kad tamsiai žalia medžiaga tiesiog nebenusivalo. Net ir stipriai nutrynus veidą žalsvo atspalvio atsikratyti jai nepavyko.

@trippitreat

Job interview at Bank of America tomorrow does anyone have any ideas on how I can get this off. Exfoliating did barely anything I’m still green. #help

♬ original sound - Kota

Jos pirštai – ir jie buvo žali

Moteris pasakoja: „Darbo pokalbis su „Bank of America“ jau rytoj, ar kas nors įsivaizduoja, kaip man šitą nusivalyti? Eksfoliacija beveik nieko nepakeitė, aš vis dar žalia.“

Kalbėdama į kamerą ji pridūrė: „Aš mačiau tiek Tiktoko video apie chlorofilą, žmonės sakė, kad jis labai gerai veikia. O aš su oda turiu problemų, todėl nusprendžiau išbandyti. Pasiskaičiau internete – ten buvo rašoma, kad reikia tiesiog švelniai įtrinti į veidą, nes kitaip oda gali likti kiek žalia. Visai nesuprantu, kaip jį reikia įtrinti.“

Moteris parodė, kaip po bandymo įtrinti chlorofilą gilyn į odą atrodo jos pirštai – ir jie buvo žali. Jos vaizdo įrašą peržiūrėjo 240 000 žmonių – kai kurie rezultatus lygino su Šreko išvaizda, Džimu Keriu filme „Kaukė“ bei su Elfba iš miuziklo „Wicked“. Kota savo sekėjams pažadėjo pranešti, kaip praeis jos pokalbis dėl darbo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų