To iš princo Hario nesitikėjo niekas: bijojo, kad teks vienam auginti sūnų

Princas Haris Oprai Vinfri atvirai papasakojo apie savo emocinės sveikatos būklę ir tai, kad jaučia pareigą „nutraukti ciklą“, kurį šeima išgyvena dėl savo sūnaus Arčio.

Jis sakė, kad bijojo, jog jam teks vienam užauginti sūnų, jei Meghan Markle ištiks toks likimas, koks ištiko jo motiną. Sasekso hercogas su žinoma laidų vedėja Opra Vinfri aptarė savo psichinę sveikatą naujojoje savo dokumentinių filmų serijoje „Aš, kurio nematote“.

Patiria panikos priepuolius

Jis atvirai pasakojo apie tai, kad kelerius metus patiria panikos priepuolius ir nerimą bei sunkumus, kovojant su trauma po motinos princesės Dianos mirties. 36-erių vyras taip pat pasidalijo, kad jis buvo pasiryžęs vartoti narkotikus ir alkoholį, kad „užmaskuotų“ savo prastą savijautą.

Praėjusiais metais su žmona Meghan Markle ir sūnumi Arčiu į JAV persikėlęs Haris davė atvirą interviu Oprai.

„Jei išgyvenome kažką nemalonaus tai nereiškia, kad mūsų vaikai ar visi kiti turi išgyventi tą patį, ką mes patyrėme. Aš žinau, kad mano pareiga yra nutraukti tą ciklą“, – sakė princas Haris.

Laidoje taip pat buvo pasidalinta mielu Meghan ir Arčio vaizdo įrašu paplūdimyje, kai mažylis bėgiojo tarp tėčio kojų.

Antrame serijos epizode Haris tęsė: „Aš turiu sūnų, o kiekvieną kartą, kai žvelgiu į jo akis, galvoju, ar mano žmonos neištiks toks pats likimas, koks ištiko mano mamą.“

Jis pripažino, kad tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių jis paliko Jungtinę Karalystę.

Meghan ankstesniame interviu su Opra kalbėjo apie tai, kad ją užklupdavo mintys apie savižudybę, tuo metu, kai laukėsi Arčio. Hercogienė teigė, kad ji kreipėsi pagalbos į Bekingemo rūmus, todėl ji ir Haris planavo išsikraustyti iš Jungtinės Karalystės.

Naujoje laidoje princas Haris kalbės apie stigmas, kurios egzistuoja kalbant apie psichinę sveikatą ir patars, kaip perlipti barjerus ir nepabijoti kalbėti. Laidoje jis taip pat teigė, kad karališkosios šeimos nariai esą liepė jam „tiesiog įsitraukti į žaidimą“, kad po motinos mirties būtų lengviau su tuo susigyventi, rašo dailystar.co.uk

„Tiesiog žaiskite žaidimą pagal taisykles ir jūsų gyvenimas bus lengvesnis. Bet aš paveldėjau charakterį iš mamos“, – tvirtino princas Haris.

„Jaučiuosi taip, lyg jau būčiau už tos sistemos ribų, bet vis tiek esu ten įstrigęs. Vienintelis būdas išsilaisvinti yra sakyti tiesą“, – paaiškino jis.


Rašyti komentarą...
A
Aras
2021-05-23 13:11:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda. net skaityti, lyg ji būtų jaunutė mergaite, o ne moteris, turejusi krūvą meilužių.. Tyra nekalta keturiasdešimtmete. Ištekejusi nezinia kelintą kartą už karališkos šeimos gegužiuko.,, kuriam tik Viljamas šiek tiek brolis,, Tokios nesižudo, o tik naudojasi titulais
Atsakyti
-22

A
2021-05-23 07:47:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš gero gyvenimo viskas,raškažis subinę graužia,todėl ir kalba nesamones
Atsakyti
-23

A
Angele
2021-05-23 15:12:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt tikrai turi psichikos problemu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų