Tėvų skausmui ribų nėra: kūdikis mirė medikams netyčia kūne palikus adatą

Rusijoje kūdikio mama, Darja Šatochina, reikalauja detalaus tyrimo, kai po skrodimo nustatyta, kad chirurgo palikta adata pradūrė kūdikio plaučius ir jis mirė.

Remiantis pranešimais, dviejų mėnesių berniukas mirė kančiose, kai gydytojai operacijos metu paliko adatą jo kūno viduje. Kūdikis buvo gydomas nuo „pilvo pūlinio“ ir išleistas namo. Tačiau kitą dieną jo plaučius pradūrė kūnelio viduje palikta adata, rašo dailystar.co.uk.

Vaikelis staiga pradėjo verkti

Berniuko mama, 30 -metė Darja Šatochina iš Sankt Peterburgo, sakė, kad vaikas staiga pradėjo verkti ir niekaip jo nepavyko nuraminti. Jos 45 metų vyras Dmitrijus, supanikavęs paskambino, kai ji buvo parduotuvėje.

„Telefonu supratau, kad verksmas buvo kitoks, stiprus ir monotoniškas“, ‒ sakė penkių vaikų mama.

„Mano sūnus buvo labai išblyškęs ir suglebęs. Jis niekaip nereagavo į prisilietimus. Mes iškvietėme greitąją pagalbą. Gydytojai iškart pasakė, kad jį ištiko koma“.

Pastangos atgaivinti kūdikį buvo bevaisės ir berniukas po 40 minučių mirė.

„Jie sako, kad plaučiuose buvo adata, kurią gydytojai paliko operacijos metu“, ‒ sakė ji.

Gedinti mama pareikalavo išsamaus tyrimo

Sankt Peterburgo sveikatos apsaugos ministerija siekia išsiaiškinti mirties priežastį po jo gydymo 5-oje vaikų ligoninėje. Šių metų pradžioje mirė 14 mėnesių berniukas ‒ jam išsivystė blogiausi navikai, kokius kada nors yra matęs neurochirurgas.

34 metų Dean Parker ir jo 27 metų žmona Holly kovo 6 dieną neteko sūnaus Džeimso po sudėtingos smegenų operacijos, dėl kurios širdis trumpam sustojo ir jį ištiko koma, iš kurios jis niekada neatsibudo. Vasario 26 dieną Edinburgo Karališkojoje vaikų ligoninėje atliktas MRT tyrimas parodė smegenų auglį, spaudžiantį Džeimso galvos nervą.

Tolesnis skenavimas atskleidė, kad augliai buvo beveik ant kiekvieno smegenų nervo, kontroliuojančio kalbą ir jo gebėjimą vaikščioti. Aptikta ir stuburo navikų. Trečiadienį, kovo 3 dieną, James buvo atlikta sudėtinga operacija. Chirurgus pribloškė naviko, apėmusio dalį berniuko kaukolės, dydis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų