Kraupi tragedija sukrėtė šeimą: nėščią mamą nušovė pavydus buvęs vaikinas

Jauna moteris rasta peršauta galva ir be gyvybės ženklų, kai apie pirmą valandą nakties šeštadienį policija buvo iškviesta į įvykio vietą Niujorke.

Paskutinius mėnesius kūdikį nešiojusi Shanice Young (31) buvo nušauta dviejų jos vaikų akivaizdoje, po jos kūdikio laukimo šventės, kai bandė išspręsti konfliktą, kilusį tarp jos buvusio ir esamo partnerių.

Į įvykio vietą Niujorke šeštadienį iškviesta policija jauną moterį rado peršauta galva ir be gyvybės ženklų. Ji bandė išspręsti konfliktą tarp dviejų vyrų, o tuomet buvo nušauta. Auka buvo išvežta į ligoninę, tačiau medikai jau nieko nebegalėjo padaryti.

Artimieji sukrėsti

Artimųjų „beprasmiška“ vadinama tragedija įvyko šventės, skirtos kūdikiui, kurio moteris laukėsi, metu, Harleme, Manhetene, rašoma mirror.co.uk.

Pasakodamas apie įvykį, mirusiosios tėtis Thurmanas Youngas (57) sakė: „Aš padėjau jai susikrauti dovanas į automobilį ir atsisveikinome sakydami, kad pasimatysime rytoj. Ji turėjo gimdyti po penkių dienų. Ji man pasakė: „Tėti, ruoškis, kūdikis gims po penkių dienų.“ Aš jai atsakiau, kad būsiu pasiruošęs.“

S. Young buvo rastas be gyvybės ženklų, kai į įvykio vietą atvyko policija. Deja, ligoninėje buvo patvirtinta jos mirtis. Moters šeima žurnalistams sakė, kad jos dukros, penkiolikos ir šešių metų amžiaus, susišaudymą matė ir taip pat stebėjo, kaip jų mama buvo išvežta greitąja.

Nužudė buvęs vaikinas

Moters sesuo Metania sakė: „Shanice buvo auka, ji turėjo du vaikus, o trečias mirė kartu su ja.“

Feisbuke Metania rašė: „Negaliu patikėti, kad mano sesės tikrai nebėra. Jei vakar būčiau žinojusi, kad matau tave paskutinį kartą, būčiau likusi su tavimi, gal dabar dar būtum gyva. Negaliu patikėti, kad leidau jam taip tau padaryti.“

Moters draugė Shari Logan taip pat Feisbuke rašė: „Shanice Young iš Harlemo buvo nėščia, kai jos buvęs vaikinas ją nužudė po jos kūdikiui suorganizuotos šventės. Mintimis ir maldomis esu su jos šeima ir draugais. Ši tragedija visiškai beprasmiška ir nereikalinga.“

Manoma, kad žudikas buvo su kauke, teigia policijos šaltiniai. Kol kas dėl nužudymo niekas nesuimtas, atliekamas tyrimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų