Tėvų duotas vardas vaikui internautus paliko be žado: viskas dėl nemokamo interneto

Tėvai į dukros vardą įtraukė interneto tiekėjo pavadinimą, norėdami gauti nemokamą internetą iki dukrai sueis 18 metų. Pora sako, kad jų dukros vardas – unikalus.

Tėvai paaiškino, kodėl dukrai išrinko tokį neįprastą vardą. Viena interneto tiekimo kompanija tėvams siūlo nemokamą belaidį internetą 18 metų, jei vaiką jie pavadins kompanijos vardu.

Šveicarijos interneto tiekėja „Twifi“ apie šį pasiūlymą paskelbė savo tinklapyje, kuriame galima nemokamai naudotis internetu. Tėvams siūloma savo vaiką pavadinti Twifijumi arba Twifija ir taip gauti neįtikėtiną pasiūlymą net 18 metų, rašoma dailystar.co.uk.

Kompanijos tinklapyje rašoma: „Tiesiog įkelkite nuotrauką su savo vaiko gimimo liudijimu. Atlikę patikrinimą jums suteiksime 18 metų nemokamo interneto.“

Visai nesudėtinga, ar ne?

Viena savo tapatybės atskleisti nenorėjusi pora virš 30 metų amžiaus nusprendė savo naujagimę pavadinti Twifija.

Trečiajam dukros vardui Twifiją pasirinkę tėvai sako, kad už belaidį internetą sutaupyti pinigai bus pervedami į vaiko sąskaitą. Pasak „Kidspot“, pora tikisi, kad santaupos pravers tada, kai dukra paaugs ir pradės mokytis vairuoti.

Jos tėtis sakė: „Kuo ilgiau apie tai galvojau, tuo unikalesnis man atrodė šis vardas, ir tada ši mintis pradėjo atrodyti žavinga.“ Tačiau jo žmona prieš sutikdama su šia idėja ilgai abejojo.

Ji sakė: „Man Twifijos vardas šiame kontekste taip pat reiškia ryšį. Amžinus saitus. Yra daug prastesnių vardų. Kuo daugiau kartoju „Twifija“, tuo labiau man patinka šis vardas.“

Pora šį vardą įrašė į dukros gimimo liudijimą, po dviejų pirmųjų vardų.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2020-10-20 18:03:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar mada,kai iš vardo išemamos raidės,pav.ne Liveta,o Iveta,arba ne Milda,o Mila.Daroma tam,kad vaikas būtų isskirtinis.Nesvarbu kaip susiklostė jo gyvenimas.Dag vardu sudurtinių,kai iš dviejų vardu daromas vienas vardas.Nes tėvai nesugeba duoti normalu varda.Mes lietuviai išėjome į lankas,nes vardai duodami iš kur neaišku.Daug užsieninių vardu,nes kai užaugs išbėgs į użsenį.Seniai vardai lietuviški pasidarė nebemadingi.Duokit vaikai normalius Lietuviškus vardus.
Atsakyti
-1

x
xxxx
2020-10-21 10:45:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ir Twifija normalus. Vienam normalu kelnes mautis per kojas, kitam - per galvą.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų