„Tėvų darželio“ laidoje - apie lytinį švietimą su ekspertais ir keturių vaikų mama

Lytinio švietimo klausimai daugeliui tėvų sukelia nejaukumą, tačiau svarbu į juos atsakyti tinkamai - ekspertų manymu, vaikai nuo pat mažumės turėtų žinoti lyčių skirtumus, o augant pažinti brendimo metu kūne bei mintyse vykstančius procesus, kad jie gąsdintų kuo mažiau. 

„Tėvų darželio“ laidoje pokalbiui susėdome su keturių vaikų mama, personalo atrankos kompanijos „Atranka 360“ vadove Ginte Žilinskiene. Mamos Gintės nuomone, visų pirma, labai svarbu su vaikais palaikyti gerus bei atvirus santykius, tuomet jie nebijos prieiti ir patys paklausti rūpimų klausimų. O tėvams tereikės atsakymus pateikti kuo paprasčiau ir natūraliau. 

Mamai antrina ir Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja akušerė - ginekologė, Mergaičių ir moterų asociacijos prezidentė Raminta Baušytė bei seksualinės medicinos draugijos prezidentas, urologas, seksualinės medicinos gydytojas Robertas Adomaitis. Specialistų nuomone, tėvai su vaikais turėtų kalbėtis periodiškai, pradėdami nuo pat mažumės ir pateikdami vaiko amžiaus tarpsniui svarbią informaciją. 

Daug naudingų patarimų, kaip tai daryti tinkamai išgirsite „Tėvų darželio“ laidoje apie lytinį švietimą:

Daugiau apie tai skaitykite „Tėvų darželio“ straipsnyje: Vaikų lytinis švietimas: kas, kada ir kaip?


Rašyti komentarą...
J
Jolanta
2020-05-28 20:30:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Primena karalienes mortos pamokas. Jeigu jums uz tas "pamokas" nesumokejo, tai kreipkites i Soroso finansuojama organizacija. Ten pinigeliai labai dideli, propaguojant visokius iskrypimus.
Arba rasykit projektus, kaip nuo 4 metu vaikus mokyti masturbuotis ir kokia lyti pasirinkti. Nes lyciu yra 74, kaip parode paskutiniai "mokslo" atradimai. Visas sitas
idejas" jau patvirtino PSO, kuri beveik visa yra korumpuota ir ja finansuoja B.Geitsas, bei Sorosas. Todel Trampas ir atsisake ja remti.
O mes, kaip durneliai luosinam savo vaikus, diegdami visokias issigimusias "naujoves" ir tarnaujam neaiskiems zydmasoniu planams. Susimastykit, kol nevelu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų