Tėvai savo kambarį pavertė vaikų svajonių erdve: rezultatu negalėjo patikėti ir patys

Alginta ir Dainius augina dvi mažas dukrytes – trejų Kotryną ir neseniai pasaulį išvydusią Vakarę. Kaip ir daugelis tėvų, jie susidūrė su problema, kai vyresnis vaikas nesutinka kraustytis į savo kambarį. Taigi, tėveliai nori sukurti vyresniajai dukrai tokią erdvę, kad ji ten su džiaugsmu išsikeltų ne tik žaisti, bet ir miegoti. Į pagalbą šeimai atskubėjo TV3 ir „Namų idėja su IKEA“.

6

Internetu susipažinę Alginta ir Dainius iškart pajuto, kad yra skirti vienas kitam. Nusprendę, kad laukti nėra ko – susituokė praėjus vos pusmečiui po pažinties. „Vestuvės jau buvo suplanuotos, suknelė nupirkta ir tada sužinojau, kad laukiuosi“, – mielais prisiminimais dalinosi Alginta.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Namų idėja su IKEA

Šiuo metu pora miega su abiem dukrelėmis. Vyresniosios niekaip nepavyksta įkalbinti išsikelti į jai skirtą kambarį.

„Kiek kalbinome, kad sutiktų išnešti lovytę į jos kambarį, kad pratintųsi po truputį miegoti be tėvelių, iki šiol niekaip nepavyko. Mažoji sesutė naktimis prabunda, verkia, prižadina, tad neleidžia išsimiegoti, o Kotrynai į darželį anksti keltis, ji nepailsi“, – kalbėjo Alginta ir Dainius.

Negana to, tėvai sugalvojo, kad kambarius reikia sukeisti vietomis. Erdvesnį savo miegamąjį jie nusprendė užleisti vaikams, kad tilptų lovytės, žaislų armija ir kiti daiktai.

IKEA interjero dizainerei pavyko sukurti tokį kambarį mažajai Kotrynai, kad šiandien jame ji ne tik su džiaugsmu šeimininkauja, bet ir miega atskirai nuo tėvų.

Interjero dizainerės teigimu, vienas iš būdų šį etapą pereiti kiek įmanoma sklandžiau – sukurti vaikui patogų ir jaukų kambarį. „Sienas, tekstilę, aksesuarus rinkitės mėgstamiausios jo spalvos. Baldus – pritaikytus vaiko amžiui ir ūgiui. Tai jam leis pasijusti savo tvirtovės šeimininku ir ugdys savarankiškumą“, - pataria IKEA interjero dizainerė Ilona Mozgo.

Specialistė paneigia įsitikinimą, kad jo amžiui skirtus baldus vaikas greitai išaugs. „Pirmiausia, jie sukurti itin daug dėmesio skiriant saugumui, viskas apgalvota, kad vaikai jais kuo saugiau galėtų naudotis. Antra, tokie baldai augs kartu su vaiku: spintas galima praplėsti papildant naujomis dalimis, o reguliuojamo ilgio lovos ar stalai bus tokio ilgio ir aukščio, kokio reikia tuo metu“, - sako I. Mozgo.

Šiandien trijų metų Kotryna savo drabužėlius lanksto ir tvarko pati. Čia ir vėl pasitarnavo interjero dizainerės gudrybės. Kokios jos – sužinokite penktadienį 17:55 per TV3, laidoje „Namų idėja su IKEA“.

Namų idėja su IKEA“ - penktadienį 17.55 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
B
Ble
2020-03-26 14:53:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dundukai vėjius rašo
Atsakyti
0

N
Nustebau
2020-04-09 23:58:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur čia ta svajonių erdvė? Fotkėse tai nematau. Nebent toj jurtoj. Visa kita kažkokia bilibarda.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų