Biologė antropologė dr. Helen Fisher su biologu iš Kinsy instituto Justinu R. Garcia atliko tyrimą su 5 tūkst. vienišų vyrų ir moterų bei 1 tūkst. vedusių asmenų. Visi dalyviai turėjo atsakyti į daugiau nei 200 klausimų apie seksą ir santykius.

Anot dr. Helen Fisher, nors nemažai girdime apie vienkartines draugystes ir išsiskyrimus, dabar gauta pakankamai svarių įrodymų,kad dauguma vienišų vyrų ir moterų ieško ištikimų, patikimų bei skaidrių santykių.

Pateiksime jums keletą Įdomiausių tyrimo išvadų:

1. Draugai su „papildoma seksualine nauda“ (angl. friends with benefits) yra dažnesni nei manyta – 40 proc. moterų bei 53 proc. vyrų prisipažino, kad yra turėję tokių santykių. Iš jų 44 proc. atskleidė, kad šie santykiai peraugo į ilgalaikę draugystę. Tai net 24 proc. daugiau nei 2011 metais.

2. Pirmiausia – įsipareigojimai, o tik vėliau – seksas. 37 proc. moterų sutinka atsiduoti tik tada, kai prisiimami įsipareigojimai vienas kitam. Tai apie 10 proc. daugiau nei 2011 metais.

3. Vis daugiau pažinčių įvyksta internetu. Pažinčių portalai skųstis neturėtų – net 27 proc. vienišių prisipažino užmezgę pažintis internetu ir tik 7 proc. – bare ar kavinėje.

4. Dauguma vienišių (net 97 proc.) teigia, kad partnerio (-ės) seksualinis patenkinimas yra daug svarbiau nei savęs.

REKLAMA

5. Seksualinio turinio sms žinutės vis dar išlieka populiarios. Žinant, kokie gali būti to padariniai, 57 proc. vyrų ir 45 proc. moterų siuntinėja arba gauna seksualinio turinio žinutes. Įdomiausia, kad net 23 proc. iš jų pasidalina turiniu su pašaliniais.

Dauguma vienišų žmonių pripažįsta, kad seksualinio pobūdžio žinutės gali pakenkti jų reputacijai (75 proc.), karjerai (72 proc.) bei savigarbai (60 proc.)

6. Internete esanti informacija apie jus yra svarbesnė nei bet kada anksčiau. Pasirodo, kad 45 proc. vyrų ir 27 poc. moterų atšauktų pirmąjį pasimatymą, jeigu ten rastų ką nors neigiamo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų