Ar patrauklumo sumažėjimas yra pagrindas paklydimams?

Nemažai vyrų teigia praradę susidomėjimą antrosiomis pusėmis po to, kai šios priaugo daugybę svorio. Jie nori kalbėti apie tai garsiai – ar tai pakankamai rimta priežastis neištikimybei? Ypatingai nusimena vyrai, patys besistengiantys palaikyti geras formas, jų teigimu, nuvilia tai, kad mylimiausias žmogus gali taip apsileisti.

Atliktas tyrimas rodo, kad tiek vyrai, tiek moterys santuokoje yra linkę priaugti svorio, tačiau dešimties metų laikotarpyje moterys vidutiniškai priauga du kartus daugiau svorio nei jų partneriai. Tyrime svorio padidėjimas buvo apibrėžtas kaip 5 kūno masės indekso vienetų pakitimas ar daugiau.

Sutuoktinio svorio padidėjimas didesnę reikšmę turi vyrams. Asmenybės tyrėjai apklausė 216 vedusių ir 118 susitikinėjančių porų, respondentai turėjo papasakoti apie savo asmenines savybes bei seksualinį pasitenkinimą. Įdomu tai, kad moterys vyro seksualinį pasitenkinimą nuspėjo gerai, o štai jie savo partnerių – ne. Geresnių kūno formų moterų spėjimai buvo tikslesni, beje, ir aukštesni už kitų. Vyrai seksualinio gyvenimo kokybę siejo su moters išvaizda. Tyrimas atskleidė, jog visame pasaulyje vyrai daug daugiau reikšmės teikia žmonos išvaizdai, nei moteris jo.

REKLAMA

Ką Jūs manote? Jei sutuoktinis – vyras ar žmona – po vedybų priaugo daug svorio, ar tai priežastis susirasti kitą? Kol svarstote, ką atsakyti, prisiminkite vedybų priesaiką – tą, kurią visi garsiai ištaria prieš sujungdami savo gyvenimus:

„Aš imu Tave savo vyru (žmona) ir prisiekiu visada būti tau ištikima (–as): kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims, — mylėsiu ir gerbsiu Tave nuo dabar iki mirtis mus išskirs.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų