• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Svingerių vakarėlyje sudalyvavęs vyras prabilo atvirai – nors daugelis jo draugų norėtų apsikeisti su juo vietomis, vos vienas apsilankymas tokiame vakarėlyje vos nesugriovė jo santuokos.

Svingerių vakarėlyje sudalyvavęs vyras prabilo atvirai – nors daugelis jo draugų norėtų apsikeisti su juo vietomis, vos vienas apsilankymas tokiame vakarėlyje vos nesugriovė jo santuokos.

REKLAMA

„Man 33-eji, o mano žmonai 31-eri. Aš esu virtuvių montuotojas, o žmona – tatuiruočių meistrė. Mūsų seksualinis gyvenimas buvo pašlijęs ir ji apie tai užsiminė savo kolegei.

Jos kolegė yra nevedusi, jai 35 metai ir ji yra permiegojusi su daugybe vyrų. Ji sakė žinanti puikų būdą, kaip pagerinti mūsų seksualinį gyvenimą – svingerių klubą.

Mano žmona buvo suintriguota ir įtikino mane ten apsilankyti, kad „paįvairintume gyvenimą“. Abu labai jaudinomės ir prieš eidami ten išgėrėme keletą gėrimų.

Tai neabejotinai padėjo ir mes pradėjome bendrauti su kitomis poromis, šokti, flirtuoti“, – pasakojo vyras.

Svingerių vakarėlis vos nesugriovė santuokos

Jo teigimu, netrukus prie jo žmonos priėjo patrauklus vyras ir pakvietė ją pašokti, prie jų prisijungė ir minėto vyro partnerį.

REKLAMA
REKLAMA

„Jie atrodė panašaus amžiaus kaip ir mes. Kita moteris ėmė glostyti mano žmonos nugarą ir kvietė mane prisijungti prie jų. Jie žinojo, ką daro, ir pakvietė mus į tylų, ramų kambarį.

REKLAMA

Buvo gana karšta, mano žmona mylėjosi su kitu vyru, aš – su kita moterimi. Man patiko ši patirtis, jaučiausi pamalonintas, bet niekada daugiau nenorėčiau matyti savo žmonos su kitu vyru. Jaučiau stiprų pavydą.

Ji visada buvo tokia ypatinga, nes priklausė tik man. Bet dabar nebematau jos kaip ypatingos. Negaliu atsikratyti jausmo, kad mūsų jausmai išblėso. Ji nori grįžti į klubą, bet aš nenoriu. Ką man daryti?“, – klausė jis.

Klausimo sulaukusi specialistė sako, kad net ir stipriausios poros kartais gali patirti nuosmukius savo seksualiniame gyvenime.

REKLAMA
REKLAMA

Kai kurie bando kažką naujo, pavyzdžiui, seksą su kitais žmonėmis, tačiau tai gali pridaryti žalos, jei nenumatomą ir neįvertinama galima to žala santykiams.

Fantazijos ir tikrovė retai kada sutampa, o jei einama į atvirus santykius santuokoje, labai svarbu sutarti, kur yra ribos.

Normalu, kad jaučiamas pavydas matant, kad kiti vyrai nori jūsų žmonos ir perima jūsų vaidmenį. Jai patiko jaustis geidžiamai, tačiau klausimas, ar jūs partnerę priverčiate jaustis geidžiama?

Protingas vyras, eidamas į svingerių vakarėlį, vedasi prostitutę. O durnas- savo žmoną.
bedievių džiaugsmai :))))
Žmonės ne žemo dvasingumo
Žmonės ne žemo dvasingumo
Seksas yra gerai, bet moralė ir mokėjimas gerbti save, bei galvoti apie savo pajėgumą bei patrauklumą yra daug svarbiau, nei alternatyva kaip su kitais. Patarimas: Jis tegul nusiperka daug sexo žaislų ir tikrina, kas tinka, tai nebereiks jai kito diedo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų