Sveiką kūdikį tėvai rado nekvėpuojantį: iki šiol nesupranta, kas nutiko

Sugniuždyta šeima gedi trijų mėnesių kūdikio – jį  sustingusį tėvai rado savo lopšelyje, kai vaikas miegodamas nustojo kvėpuoti.

Tragedija nutiko sausio 18 dienos naktį, kai sauskelnių pakeisti atsikėlęs tėtis mažąjį Archie Simsą rado be sąmonės, viena užmerkta akimi, rašoma mirror.co.uk.

Vaiko tėtis Michaelis Simsas pasakojo: „Paėmiau jį ant rankų. Jis buvo šaltas kaip ledas, pašaukiau jį vardu.“

Tuomet vyras išskubėjo iš savo kambario pakviesti savo sesers Sarah Fisherman, kuri buvo praėjusi pirmosios pagalbos apmokymus. 32 metų amžiaus Sarah vaikui darė širdies masažą, padedama medikų telefonu. Michaelis pasakoja, kad ligoninėje gydytojai ir toliau bandė jį atgaivinti, bet jis nebesugrįžo.

Archie mirtis buvo patvirtinta 40 minučių praėjus nuo pirmojo jų skambučio į greitąją pagalbą. Nors medikai labai stengėsi, Michaelis sako, kad kūdikio plaučiuose buvo per daug kraujo – jei kraujo būtų buvę mažiau, gal jis būtų turėjęs vilties.

Anksčiau jokių sveikatos problemų neturėjęs naujagimis buvo Zoe Keeler (25) sūnus, turėjęs vyresnį broliuką Freddie, kuriam dabar dveji. Londone gyvenanti šeima dabar sako, kad nežino, kaip jiems pavyks atsigauti po skaudžios nelaimės.

Michaelio sesuo Sarah jiems padėti įsteigė „GoFundMe“ puslapį, kuriame renkamos lėšos vaiko laidotuvėms, kad su atsisveikinimas su Archie būtų pats gražiausias.


Rašyti komentarą...
F
Fui
2021-01-22 15:49:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi nebėra daugiau apie ką rašyti? Koks įdomumas skelbti mirtis? Gal tie zurnaliugos nesveiki?
Atsakyti
-1

G
Gintaras
2021-01-22 16:53:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
liūdna kai maži vakai išeina nepažine šios kelionės
Atsakyti
0

A
Anob
2021-01-23 08:34:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks tautos mentalitetas tokie ir straipsniai :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų