• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Berniukas, svajojęs užaugęs tapti policijos pareigūnu, mirė suvalgęs braškę iš mokykloje surengtos labdaros akcijos.

Berniukas, svajojęs užaugęs tapti policijos pareigūnu, mirė suvalgęs braškę iš mokykloje surengtos labdaros akcijos.

REKLAMA

Manoma, kad vos aštuonerių metų Trey Major Harris patyrė alerginę reakciją, nors kol kas tai nepatvirtinta. Kentukio valstijos jaunuolis, kuris mokėsi Hansono pradinės mokyklos antroje klasėje, jau atgulė amžinojo poilsio, rašo mirror.co.uk.

Mirė suvalgęs braškę

Kovo 15 d. policija buvo iškviesta į namus dėl aštuonmečio berniuko, kuris nereagavo ir nekvėpavo. Vaikas buvo skubiai nugabentas į ligoninę dar prieš atvykstant pareigūnams, o po kurio laiko valdžios institucijos su liūdesiu patvirtino, kad berniukas mirė.

Šeima policijai pasakojo, kad jų sūnus praėjusią naktį suvalgė kelias braškes iš mokyklos organizuotos labdaros akcijos, praneša „14 News“. Jie teigė, kad Trey'ui pasireiškė alerginės reakcijos požymiai, įskaitant bėrimą.

REKLAMA
REKLAMA

Šeima davė jam „Benadryl“ nuo šių simptomų ir paguldė jį į vonią. Tačiau jo būklė nepagerėjo ir apie 22.30 val. šeima nuvežė jį į skubios pagalbos skyrių. Po kelių valandų jį parsivežė namo.

REKLAMA

Policija teigė, kad vėliau tą rytą šeima bandė jį pažadinti į mokyklą ir pamatė, kad jis nereaguoja. Madisonvilio policijos departamento meras Džeisonas Maknaitas (Jason McKnight) sakė, kad jo mirties metu: „Kol mes vykdėme tyrimą, keli ligoninės darbuotojai pranešė, kad į ligoninę atvyko kiti žmonės, kurie skundėsi bėrimais ir kitais negalavimais, sutampančiais su tam tikra alergine reakcija, ir jie valgė braškes iš šio labdaros rinkimo renginio.“

REKLAMA
REKLAMA

Iš pradžių sveikatos priežiūros pareigūnai buvo susirūpinę, kad kažkas negerai su braškėmis, o paskui manė, kad Trey patyrė alerginę reakciją. Koroneris sakė, kad valdžios institucijos vis dar laukia toksikologijos ataskaitų, kad galėtų nustatyti oficialią Trejaus mirties priežastį.

Trejaus laidotuvės įvyko kovo 23 d. Mount Zion misionierių baptistų bažnyčioje Earlingtone. Kaip rašoma nekrologe, jis „mėgo sportą ir ypač domėjosi beisbolu, krepšiniu, riedlente ir futbolu. Iš visų savo pomėgių labiausiai mėgo važinėti keturračiu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Trejus svajojo suaugęs tapti policijos pareigūnu, nes jam patiko padėti kitiems. Jis buvo linksmas vaikas, kuris ypač mėgo krėsti išdaigas mamai ir juoktis.

Jis be galo mėgo muziką, turėjo nepaprastą aistrą repo muzikai, jo mėgstamiausi atlikėjai buvo Rod Wave, Bossman DLow ir Finesse.“ Jaudinančioje padėkoje taip pat sakoma, kad Trey atnešė didžiulę meilę ir jo amžinai trūks.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų