Sunkiai sergančio berniuko mama išplatino širdį veriantį prašymą

Netrukus 14-ąjį gimtadienį švęsiantis Rhys Williams – itin sunkia liga sergantis jaunuolis, kuris praranda norą kovoti už gyvenimą. Berniuko mama Tanya labai sunkiai išgyvena ir sako žinanti būdą, kuris bent kiek pakeltų jos sūnaus ūpą nepasiduoti ligai.

Berniukas serga itin reta liga – epidermolysis bullosa. Tai – genetinė odos liga, kai oda lengvai atšoka nuo audinio sukeldama nepakeliamą fizinį skausmą, ji jautri, dirgli aplinkai ir neretai žmogaus gyvenimą paverčia išties didele kančia.

Berniuko mama tikina suprantanti, kad sūnus jau ilgą laiką gyvena skausme. Jis nebegali žaisti su draugais, nebuvo mokykloje ar apsipirkti, kadangi stiprūs odos pažeidimai per pastaruosius mėnesius itin apribojo jo gyvenimą ir veiklą.

Neseniai mama sulaukė sūnaus žinutės, kad šis tenorintis, kad atskristų drugelis ir pasiimtų jį iš šio pasaulio. Palūžusi mama susisiekė su vietinės žiniasklaidos atstovais prašydama pagalbos, kad kuo daugiau žmonių parodytų Rhys, kad gyventi verta.

Per keletą dienų šeima gavo 37 atvirukus ir laiškelius, penkis siuntinius ir daugiau nei 2000 žinučių internete, kai žmonės pasakojo įvairiausius dalykus, koks gyvenimas yra prasmingas ir kaip negalima pasiduoti.

„Sulaukėme žinučių iš Kanados, Naujosios Zelandijos, Australijos, Kalifornijos ir netgi Indijos. Keletas žmonių iš Čilės sakė, kad per jų televiziją netgi parodė reportažą apie Rhys. Aš tiesiog neturiu žodžių, kokia esu visiems dėkinga. Žmonės jam labai padėjo, jam labai patiko skaityti visų žmonių laiškus ir žinutes. Tikiu, kad tai gali sugrąžinti jam viltį pasveikti“, - kalbėjo mama.

Moteris pridūrė, kad kai Rhys gauna žmonių laiškus, jis tarsi pats pasikeičia, pasikeičia ir jo vidinis užsidegimas, kuris išties atsispindi ir kovoje su ligos progresavimu.

Dabar mama tikisi, kad žmonės vėl gali sukurti tokį stebuklą.

Rugsėjo 21-ąją Rhys švęs 14-ąjį gimtadienį. Visi, norintys prisidėti prie kilnaus tikslo, galite atsiųsti berniukui atvirutę, dovanėlę ar paprastą palinkėjimą nepasiduoti.

Laiškus galite siųsti šiuo adresu:

40 Whalley Avenue, Bolton, BL1 5UD.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų