Sunkia liga sergantis 4-metis sujaudino tūkstančius: užfiksavo ypatingą susitikimą

Keturmetis autizmą turintis berniukas, kuriam sunkiai sekėsi prisitaikyti prie naujo karantino režimo, pagalbos sulaukė iš naujo keturkojo draugo. Carlas Morrisonas iš Šiaurės Airijos nusprendė savo keturmečiui sūnui Haydenui padovanoti šuniuką, kad jam būtų lengviau laikytis saugaus atstumo taisyklių, ir jaudinančio momento vaizdo įrašu pasidalino Tviteryje.

Jis paaiškino, kad autizmą turinčiam ir kalbėti dar nemokančiam Haydenui sutrikimą suvaldyti padeda įprastas režimas. Kovo 23 Šiaurės Airijoje įvestas karantinas dėl COVID–19 prevencijos priemonių šią rutiną sutrikdė.

Gražiame vaizdo įraše pagautas momentas, kai Haydenui įteikiamas šuniukas šeimos automobilyje – Haydeno veidas nušvinta iš džiaugsmo, kai jam ant kelių padedamas auksinis retriveris Marley, rašoma dailymail.co.uk.

Vaizdo įrašo pradžioje Haydenas susimąstęs ir susiraukęs sėdi šeimos automobilyje. Bet kai jo mama prie lango prieina nešdama mažytį šuniuką ir jį įteikia sūnui, vaiko veidas akimirksniu nušvinta.

Carlas su partnere pastebėjo, kad sūnui karantiną ištverti sunku, nes staiga pasikeitė jo dienotvarkė.

„Jis buvo įpratęs kasdien eiti į darželį, lankyti visus keturis senelius kas kelias dienas.“ – sako Carlas. – Eidavome į parką ar paplaukioti į baseiną, todėl uždarytas namuose jis jaučiasi prastai. Jam prasidėjo pykčio priepuoliai. Nuo tada, kai turime šuniuką, Haydenas daug ramesnis – pykčio priepuoliai dingo.“

Atsakydamas į komentarus po savo Tviterio įrašu, Carlas sakė, kad šis susitikimas buvo ypatingas, nes Haydenas retai kada rodo emocijas, todėl „buvo nuostabu matyti jį besišypsantį.“ Į įrašą sureagavo tūkstančiai žmonių – visi jie buvo sužavėti.

„Fantastiška, matosi, kaip mažojo veidą užlieja laimė.“ – rašė vienas žmogus.

„Pasaka, koks nuostabus mažylis, kaip gražiai jis šypsosi. Praskaidrino man savaitę.“ – rašė kitas.

„Šis įrašas nepakartojamas. Šuniukas šitam mažyliui atneš daugybę laimingų dienų, savaičių ir metų, padės jam visuose dalykuose. Geriausi draugai visam laikui.“ – pritarė dar vienas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų