• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį penktadienį žmonių iššūkius namuose sprendžianti ir svajones pildanti TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ grįžta į TV3 ekranus. Pirmoji laidos herojė – Neringa, kurios gyvenimą visai neseniai pakeitė vienas po kito prisiviję pokyčiai. Ir nors vieni jie – malonūs, kiti – tokie, su kuriais moteriai vis dar reikia susigyventi.

5

Jau šį penktadienį žmonių iššūkius namuose sprendžianti ir svajones pildanti TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ grįžta į TV3 ekranus. Pirmoji laidos herojė – Neringa, kurios gyvenimą visai neseniai pakeitė vienas po kito prisiviję pokyčiai. Ir nors vieni jie – malonūs, kiti – tokie, su kuriais moteriai vis dar reikia susigyventi.

REKLAMA

Susipažinti su Neringa pirmojoje laidoje skubės jos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas. Buvusi medikė ir radiologė Neringa šiuo metu dirba dirbtinio intelekto srityje. Tiesa, visai neseniai ji nubrėžė naują savo gyvenimo etapą – su vyru pasukusi skirtingais keliais, moteris įsigijo nuosavą butą.

„Šie namai nėra tokie išpuoselėti, kokie buvo anksčiau, tačiau vis tiek esu labai laiminga, kad man pavyko įsigyti būstą. Tai buvo mano prioritetas. Nesureikšminau, kad dabar baldai yra seni, o ir kai kurie kambariai reikalauja remonto. Nieko tokio, tai – laikina“, – padrąsinamai ir kitiems panašioje situacijoje atsidūrusiems žmonėms kalbės Neringa.

REKLAMA
REKLAMA

Naujas gyvenimo etapas

Nors skyrybos buvo natūralus procesas, kartu tai ir viską pakeitęs gyvenimo posūkis. Mat išėjusi iš tėvų namų, Neringa iškart persikraustė gyventi su tuometiniu vyru. Todėl dabar moters laukia ir dar didesni iššūkiai – pirmąkart mokytis gyventi vienai.

REKLAMA

„Priimti sprendimą skirtis visuomet yra sunku. Bandėme ieškoti įvairių būdų, kaip tą būtų galima išspręsti, bet teko aukoti save“, – atviraus ji pridėdama, kad nepaisant to, abu su buvusiu sutuoktiniu jaučiasi dėkingi vienas kitam už kartu praleistą laiką.

Tačiau pastaraisiais metais pokyčiai Neringą vijosi ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir karjeroje. Baigusi medicinos studijas, moteris tapo gydytoja radiologe ir specializavosi vėžiu sergančių pacientų diagnostikoje. Vis dėlto, iš šio darbo ji nusprendė pasitraukti.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau, kai užsiveria vienos durys, visuomet atsiveria kitos – taip nutiko ir Neringai. Būtent tai moterį atvedė į dirbtinio intelekto sritį.

„Man pasisekė, nes mane susirado mano buvęs kolega – vienas iš startuolio, dirbančio su dirbtiniu intelektu, įkūrėjų. Mes stengiamės išmokyti dirbtinį intelektą vertinti radiologinius vaizdus – tai, ką daro gydytojas radiologas“, – apie savo sritį ir naujus džiaugsmus karjeros pasaulyje pasakos Neringa.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pokyčiai, kurie būtini

Tokių pat pokyčių, kokius išgyvena Neringa, šiandien reikalauja ir jos namai, o ypatingai – svetainė, kuri mena praėjusį amžių. Įsigijus būstą, finansų, kuriuos galėtų skirti jo atnaujinimui, moteriai nebepakako, tad šiandien Neringa tikisi, kad interjero dizainerių komanda padės įgyvendinti jos svajonę – pagrindinę namų erdvę pritaikyti jos poreikiams.

„Kol kas mano namai neatrodo taip, kaip norėčiau. Savo jėgomis tą padaryti tikriausiai galėčiau tik po keleto metų. Norėčiau pakeisti ne vieną dalyką, tačiau iš pradžių – atnaujinti baldus, o svarbiausia – rašomąjį stalą, prie kurio galėčiau patogiai dirbti. Mano darbas man labai patinka, bet, deja, dabar neturiu normalios darbo vietos“, – sakys ji.

REKLAMA

Neringos svajones išklausys ne tik laidos vedėjas, bet ir interjero dizainerė Kotryna. Ji netrukus supras, kas Neringai svarbiausia ir išsikels tikslą – sukurti jaukių, modernia klasika dvelkiančių namų interjero projektą, kur vienoje erdvėje būtų galima sutalpinti visus moters poreikius – atrasti vietos skaitymui ir knygoms laikyti, įrengti patogią darbo erdvę bei nepamiršti, kad svetainėje taip pat bus ir miegama ir ilsimasi.

Vos per savaitę laiko svarbiausias Neringos kambarys taps neatpažįstamas netgi be remonto. Pirmasis rezultatą pamatys L. Pobedonoscevas, o iškart po jo – ir namų savininkė.

„Čia buvo taip tamsu ir niūru, o dabar… Nuostabu“, – savo akimis negalės patikėti Neringa, o kokių sprendimų ėmėsi interjero dizainerė Kotryna, žiūrovai pamatys jau šio penktadienio laidoje.

Pirmoji šio sezono „Namų idėja su IKEA“ laida – jau šį penktadienį, 17.55 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų