Su mirtina liga kovojantis Ž. Grigaitis popiežiui įteikė ypatingą dovaną: pamatykite

Šį savaitgalį įvykęs popiežiaus vizitas Lietuvoje įstrigo bene visų atmintyje.  Su popiežiumi susitikti tiek šeštadienį, tiek sekmadienį traukė minios žmonių, o tarp jų – ir puikiai Lietuvoje žinomi veidai.

5

Progos pamatyti popiežių nepraleido ir verslininkas Žilvinas Grigaitis, šiuo metu kovojantis su onkologine liga. Tikintis vyras popiežiui padovanojo itin jautrią dovaną.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žilvino Grigaičio papuošalų kolekcija

Popiežius sužavėjo

Verslininkas su popiežiumi nesusitiko, tačiau buvo netoli jo: „Kaip ir patys matėte iš vizito, nebuvo daug dėmesio skiriama privatiems susitikimams. Labai malonu, kad jis nori būti visų žmonių popiežiumi, o ne vykdyti susitikimus už uždarų durų.

Kai popiežius atvyko iš prezidentūros į savo rezidenciją, aš buvau netoli ir jį mačiau. Popiežius paliko labai gerą įspūdį, tikiuosi jo neišgąsdins mūsų vėsus oras,“ – juokėsi Žilvinas.

Ypatinga dovana

Nors ir neturėjęs galimybės susitikti, Žilvinas perdavė išskirtinę dovaną: „Per mano gimtadienį buvo atvykęs nuncijus ir padovanojo Vatikano vėliavą. Ją iškėliau vienoje iš lodžijų, kurios kaip tik žiūrėjo į popiežiaus miegamojo langus. Būtent dėl to nuncijui perdaviau dovaną, kurią jis turėtų padovanoti popiežiui.“

„Mano vardo papuošalų kolekcijos segė, kuri buvo specialiai pagaminta iš lietuviškų dalių: senas močiutės linijinis rankšluosčio gabaliukas, gintarai ir kriauklytės iš Baltijos jūros. Ši segė paprasta ir elegantiška, kuri primins popiežiui Lietuvą. Nuncijus pažadėjo viską perduoti popiežiui, o jis visas dovanas įvertins grįžęs į Vatikaną,“ – dovanos dizainą atskleidė Ž. Grigaitis.

Svarbi šeimos relikvija 

Tiesa, tai ne vienintelis daiktas, kurį nuncijui perdavė Žilvinas: „Taip pat perdaviau iš savo tėvelių paveldėto aukso padarytą kryželį. Gavau pažadą, kad popiežius palaimins jį ir po kurio laiko perduos jį atgal. Tai bus jo asmeninis prisilietimas prie manęs.

Manau, po poros savaičių jau galėsiu džiaugtis palaimintu kryželiu, kuris man labai daug reiškia. Tai iš tėvų vestuvinių žiedų padarytas kryželis. Tai tam tikras šeimos relikvijų prikėlimas antram gyvenimui, nešiodamas tą kryželį žinosiu, kad tiek mano tėveliai, tiek popiežius yra su manimi.“


Rašyti komentarą...
A
Aruns
2018-09-24 17:44:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iteike tai reiksias is ranku i rankas o cia tik perdave :D Ka zurnalistas nezino zodziu reiksmiu?
Atsakyti
-5

k
kAZYS
2018-09-25 20:36:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Berniuk, pirmiausia apsiauk vilnones kojines,siltus pantalonus,ir nereikes myzciot.Kai pasauly milijonai serga sia liga ,tai ner ko cia reklamuotis ir snargletis.FUI,FUI.........
Atsakyti
0

n
nu
2018-09-24 18:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas tai visur ilenda
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų