Studentas bendrabutį iškeitė į vos 13 kv. m. namą: pamatę vidų, negali patikėti

Mažų būstų mada vis labiau plinta visame pasaulyje. Šiai idėjai neatsispyrė ir studentas, nusprendęs bendrabutį iškeisti į savo rankomis pasistatytus namus. Kadangi pavyzdžių rado ne vieną, idėją greitai pavyko įgyvendinti.

25

Teksaso universiteto 25 m. studentas Joelas Weberas ilgai žavėjosi rastais pavydžiais, kaip žmonės įsirengė namus ant ratų. Dar didesnis įkvėpimas jį aplankė pamačius Centrinės Amerikos žmonių gyvenimą: vietiniai pamėgę gyventi mažuose būstuose. Be to, žmonės tikino labiau besikoncentruojantys į bendruomenės gyvenimą, o ne milžiniškų namų išlaikymą. 

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Studentas bendrabutį iškeitė į vos 13 kv. m. namą: pamatę vidų, negali patikėti

To pasekoje, jis atsisakė bendrabučio kambario, nusipiešė svajonių būsto projektą ir ėmėsi darbų. Pagal jo vizija, Joelo namo plotas turėjo būti vos 13 kvadratinių metrų. Todėl nenuostabu, kad jis itin kruopščiai numatė kiekvieno daikto vietą. 

Naudodamiesi architektūros žiniomis ir įgūdžiais, kuriuos įgijo studijuodamas dizaino studijas, vaikinas savo svajonių namus įrengė už sunkiai uždirbtus bei iš šeimos gautus 20 000 JAV dolerių. Pamatę rezultatai, nuostabos neslėpė tiek artimi, tiek nepažįstami žmonės. Juo susidomėjo ne viena žiniasklaidos priemonė. 

Name galima rasti ne jo pačio lovą, svečiams skirtą lovą, skaitymo zoną, virtuvę su kriaukle ir virykle, mini šaldytuvą. Ir nors name nėra vonios. jis tai planuoja įrengti iškart tada, kai šiek tiek patobulins projektą. 

Štai dar keletas pavyzdžių, kokius namus įsirengia patys jauni žmonės: 

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šis namas – neįtikėtinas: studentai parodė, kaip įsirengė vieną kambarį


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų