Stiuardesė išdavė paslaptį: štai, kodėl jūs esate nužiūrimas lipant į lėktuvą

Stiuardesė Kat Kamalani socialiniame tinkle paaiškino, kodėl įgulos nariai kiekvieną į lėktuvą įlipantį keleivį nužiūri nuo galvos iki kojų.

Ar kada lipdami į lėktuvą atkreipėte dėmesį, kad stiuardai ir stiuardesės jus pasveikindami atidžiai jus nužvelgia nuo galvos iki kojų? Pasirodo, jie taip elgiasi ne šiaip sau.

Amerikietė stiuardesė „TikTok“ dalinasi savo darbo paslaptimis, o naujausia jų vadinasi „ABP patikra“, kuri yra atliekama keleiviams lipant į lėktuvą. Savo vaizdo įraše Kat Kamalani pasakoja: „Ar kada lipdami į lėktuvą esate pastebėję, kad priešais jus visada stovi stiuardesė ir sveikinasi, kol kiti įgulos nariai vaikšto po kabiną? Ką gi, tuoj jums pasakysiu, kodėl jie taip daro.

Štai, kodėl jūs esate nužiūrimas lipant į lėktuvą

Taigi, kai lipate į lėktuvą ir pamatote laimingą ir besišypsantį stiuardesės veidą, ji iš tiesų atidžiai jus nužvelgia nuo galvos iki kojų, nes ieško to, ką mes vadiname „gero fizinio pasirengimo“ žmonėmis (angl. able–bodied people). Tai bus tie žmonės, kurie mums padės avarijos atveju.

Pavyzdžiui, tai gali būti kariai, gaisrininkai, slaugytojai ir gydytojai. Taigi, avarijos atveju ar jei kas nors pasijustų blogai, arba jei prireiktų nutupdyti lėktuvą, arba jei kiltų koks nors pavojus, mes žinosime, kas yra mūsų keleivių tarpe ir kas gali mums padėti, bet taip pat žmonėse ieškome ir dar vieno dalyko, rašoma mirror.co.uk.

Mes taip pat tikriname, ar niekas į lėktuvą nesineša draudžiamų daiktų, pavyzdžiui, kokios nors talpos su skysčiu. Dar stengiamės atkreipti dėmesį į galimas prekybos žmonėmis aukas – tokių dalykų pasitaiko dažnai, o mūsų keleivių saugumas mums yra pirmoje vietoje. Taigi, žiūrime atidžiai, kad nebūtų nieko keisto.“

Jos vaizdo įrašas greitai išplito internete – jis susilaukė daugiau nei 969 000 patiktukų ir 194 000 pasidalijimų. Daugelis taip pat įrašą komentavo ir dalinosi savo mintimis. Kai kurie abejojo, ar lėktuvo įgula iš tiesų gali tokius dalykus apie žmones nuspėti vien į juos pasižiūrėję.

REKLAMA

Kat vėliau paaiškino: „Kai kurie žmonės kartais pasako – aš esu gydytojas, sėdžiu 34C vietoje. Mums tai labai praverčia.“

Kitas komentatorius rašė: „Nuo šiol lipdamas į lėktuvą nuolat apie tai galvosiu.“

Dar vienas žmogus komentavo: „Neįtikėtina. Net nebūčiau pagalvojęs.“

Trečias juokavo: „Esu pastebėjęs, kaip stiuardesė į mane žiūrėjo – tada galvojau, kad ji baisėjosi mano treningais ir patogiu džemperiu skrydžiui. Smagu žinoti, kad į mane ji žiūrėjo ne dėl mano aprangos.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų