Stiuardesė davė šleikštulį keliantį įspėjimą: šios vietos niekada nelieskite lėktuve

Nors kelionės lėktuvais daugumai yra įprastos, bet pandemija privertė visus daugiau galvoti apie higieną. Pasirodo, kad lėktuvuose yra ir labai nešvarių vietų.

Skrydžių palydove jau 24 metus dirbanti  Linda Ferguson pasakojo žurnalui „Reader‘s Digest“, kad yra viena vieta lėktuve, į kurią keleiviui niekada nederėtų remtis galva – tai vieta prie lango. Ten sėdėdami keleiviai čiaudi ir kosti, liečia langą nešvariomis rankomis.

Linda sako: „Mačiau, kad kai kurie keleiviai drėgnomis servetėlėmis nusivalo langą ir plotą aplink jį. Visi siaubingai išsigąstų, jei būtų įmanoma pamatyti kiek mikrobų knibžda lėktuve. Turiu auksinę taisyklę – niekada pirštais neliesk savo veido ar burnos“.

Nelieskite šių vietų

Skrydžių palydovė socialiniame tinkle „Reddit“ pataria nusivalyti padėklus ir niekada nedėti į burną ant jo nukritusio maisto. „Jie siaubingi. Ant jų žmonės keičia kūdikiams sauskelnes, ant jų vemia ir, nors kasdien jie nuvalomi, patarčiau maisto ten nedėti“, − perspėja Linda.

Vienas „Reddit“ vartotojas pakomentavo: „Turėkite su savimi dezinfekuojančių drėgnų servetėlių. Dauguma lėktuvų paprastai tuoj skrenda atgal. Komanda vos spėja surinkti jūsų paliktas šiukšles, atgal sudėti žurnalus, sutvarkyti saugos diržus ir gana greitai įlaipinami nauji keleiviai“.

„Daugybę kartų sakiau keleiviams, kad bjauru keisti sauskelnes tiek ant staliuko, tiek ant gretimos keleivio sėdynės“, − komentuoja skrydžių palydovė.

Iš sėdynių kišenių šiukšlės išimamos, bet pačios kišenės neišvalomos. Palydovė sako: „Iš ten išimame naudotų nosinaičių, privemtų popierinių maišelių, apatinių kelnaičių, kojinių, kramtomosios gumos, obuolių graužtukų... o jūs ten dedate savo telefoną ar planšetę“, rašo dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
S
Susirūpinusi
2021-04-07 21:39:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kodėl nevaloma, nedezinfekuojama! Tai nepriklauso niekam?
Atsakyti
0

B
Bobikas
2021-04-08 08:51:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fuij
Atsakyti
0

B
Bobikas
2021-04-08 08:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fuij
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų