Rašyti komentarą...
Palangiškiams visiems ima juokas, kai pasako mes iš Villlniaaaussss. Nu ir ką mes iš Palangos. Dirbat visus metus, kad atvažiuotumėt čia savaitę pabūti ir visiems pabrėžiat messs iš Viiiilniaaaus.
XXI amžius kažin ar Lietuvoje buvo išūgdytas - padorumas, žmoniškumas, atjautimas ,supratimas, gebėjimas ištiesti pagalbos ranką, gal per daug nešiojome kaukių, netikrumo- tik dabar nusimetėme. Neapykanta žmogui kai dirbi tokį darbą; sunkoka suprasti, gal vardan naudos, vardan pelno ,tik privati klinika negali darbuotis tokiu principu- abejingumas ,rūšiavimas. Iš kur tas abejingumas ,susvetimėjimas ,asmeniškumas - gal ne savo kėdėje darbuojasi- kai kito skausmo nesupranta ,netgi už pinigus. Atidaromos odontologinės klinikos pagal amerikoniškus standartus- plinta visoje Lietuvoje ,tik vardan ko ,kaip išsilaiko; jei su skausmu- neaptarnauja nes neatitinka kriterijų ,jei odontologijos daktarė būtų pacientės vietoje; koks jausmas kai prašai pagalbos ir jos negauni, danties skausmas taipogi nėra iš maloniųjų. Žmonės tapkime žmonėmis; oriais ,su aukšta saviverte ,su žmoniškumu su didesnėmis sąmoningomis širdimis- kitiems ,jei renkatės tokį darbą- atlikite iš širdies su meile, pagarba,kad jus prisimintų.
Net antibijotiku siulesinisradyt hmm idomu juk juos uzdraude konservatoriu valdzia
@Xxx Nu bet ir idiotas esi jopšikmat kad tik nusipezėt,kokia bl tau valdžia vaistus uždraude priedurni tu.
.... kaži ar tos ,,gerosios" moteriškės, kurios užleido vietą, būtų ir toliau tokios, kad vienai iš jų teks ateiti kitą dieną, nes vietoj kažkurios iš jų pakvies tą du skaudančiu dantimi...
Pirmiausia moteriskei reikia pas psichiatra,o tik tada pas odontologa.Isterike
@ona As irgi taip sakau ir man taip buvo labai suskaudo pilva nubegau pas budintimtai liepe eit pas psihologa norx buvo isvarza norejsi i teisna paduot ale ziuriu kaseliokas tuscias spjoviau ir gydziausi liaudiskai
@Okas Ir kaip liaudiškai išvaržą gydei,išsioperavai matyt su peiliu kepsniams,nes kito gydymo išvaržą išgydyt kaip operacija nėra žinoma,bet tamstytė matyt kitą būdą išradai.
Taigi gydytojas elgėsi tinkamai, pasiūlydamas antibiotikų ir vaistų nuo skausmo. Tai padeda.
@Ugnė Padetu galbut bet tik nempuliuojancianm toki danti pirna reikia isvalyt uzdet vaistu ir gert antibijotiku tai zino pirmos klases vaikas bet prie laisves visi tapo durniais
Yra ir daugiau tokiu odontologu. Po chirurgines operacijos, kuri kainavo ne viena simta euru privacioje klinikoje, istinus ir supuliavus, klinikos administratore pareiske, kad taip negali buti. O chirurgas pasake, kad jis sitas dienas nedirba, ateikit pirmadieni ( o buvo tik ketvirtadienis). Pagalbos teko ieskoti kitur. Atrodo, kad svarbu paimti pinigus, o uz savo paslaugos teikiamis “ kaip pasiseks”.
Ji pati kalta,reikėjo laiku pasirūpinti,o ne kaltinti gydytoją,visi žinome puikiai kokia situacija patekti pas odontologą.
O jau komentatoriu nuomones, baisu net skaityt. O jei lb suskaudo kelionej, tai ir kreipes, gal koki pulini pasalint, tai pirmoji pagalba butu, o toliau pas savo gyd gydytis.
Matyt šundaktariui niekad danties smarkiai neskaudėjo absurdas reikėjo paviešint kkinikos adresą šundaktario pavardę
@Laura Koliojaties,tai ko kreipiatės pas šundaktarį,gydikitės patys ne šundaktariai,bet sugebėjimų stoka,laukė kiti ,o darbo val. Į pabaigą,Skubios pagalbos nebuvo,o ten privati,galvoja,kad šokdins,kaip valstybines.Privatininkas nori priima,nori ne,reikėjo į priėmimo skyrių važiuot.
Į viršų