Staigmena Vilniaus geležinkelio stotyje sužavėjo kitus: įvertinkite patys

Šiuo sudėtingu laikotarpiu vienas kito palaikymas reikalingas kaip niekad. Viena iš jo formų – „Jerusalema“ šokis, nešantis žinią, kad ir sunkiais laikais yra džiaugsmo krislas, bei įžiebiantis viltį, kad viskas bus gerai.

Lietuvoje, šokdami „Jerusalemą“, pozityvumą jau skleidė medikai, pareigūnai ar bibliotekų darbuotojai. Prie iniciatyvos jungiasi ir keleivių vežimo traukiniais bendrovės „LTG Link“ darbuotojai. Jie nuo karantino pradžios rūpinasi, kad būtinosios kelionės traukiniais nenutrūktų, ir lydi keleivius jų metu.

Kviečiame pasigrožėti šokio akimirkomis iš Vilniaus geležinkelio stoties.

„LTG Link“ – „Lietuvos geležinkelių“ grupės dalis, nuo 2019 m. rugsėjo veikianti kaip atskira bendrovė, atsakinga už keliones traukiniais Lietuvoje ir užsienyje. Bendrovės tikslas – tapti pirmuoju pasirinkimu keliaujantiems ir kurti naują keliavimo patirtį, skatinant rinktis patogią, saugią ir gamtai draugišką transporto priemonę – traukinį, rašoma pranešime spaudai. 

Pastaruosius kelerius metus „LTG Link“ keleivių skaičius sparčiai augo, o 2019-aisiais keliones traukiniais rinkosi rekordinis skaičius žmonių – 5,5 mln. Planuojama, kad 2030 m. traukiniais Lietuvoje keliaus virš 8 mln. keleivių.


Rašyti komentarą...
Šokių vadove
2021-05-04 13:54:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai pasaulyje dar nebuvo tokio viruso kad visi šoktų - nuo vaikų iki medikų. Tik neteko matyti, kad šoktų kurios nors šalies politikai ar jų vadovai. Tikriausiai juos virusas napasiekė :) .
Atsakyti
0

Šokių vadovei
2021-05-05 22:55:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia šoka ir LTG Link vadovas :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų