Staigi 2-metės mirtis sukrėtė ne tik šeimą, bet ir visus pažįstamus: atrodė, kad tai tik peršalimas

Po greitos ligos mirusios mažos mergaitės mama nevilties apimta savo prarastai dukrai dedikavo įrašą feisbuke.

Penktadienio rytą staiga mirusiai laimingai ir žaviai mergaitei skirti žodžiai – jaudinantys. Dviejų metukų Wyatt Rose Wheeler po trumpos ligos mirė savo namuose, Niuporte, Didžiojoje Britanijoje.

Jos tėvai, Laura ir Seanas, bei seserys Layla (12) ir Amelia (9) liko sukrėsti šeimą ištikusios tragedijos. Nevilties apimta mergaitės mama Laura (31) rašė:

„Mūsų nuostabioji dviejų metukų amžiaus mergaitė išėjo miegodama. Prieš dvi dienas jai buvo diagnozuotas tonzilitas, bet atrodė, kad ji greitai sveiksta. Kol kas neturime jokių mums taip reikalingų atsakymų, tik žinome, kad gyvenimas žiaurus ir kad liekame sudaužytomis širdimis.

Ji buvo tokia kupina meilės ir džiaugsmo, ji buvo mūsų šviesulys, padėdavęs mums visiems šiais sunkiais laikais grįžti namo ir vėl būti šeima. Nesu tikinti, bet dar niekada taip nenorėjau tikėti rojumi.

Nesijauskite privalantys ką nors pasakyti – esu dėkinga už kiekvieną gautą žinutę, bet noriu tik vėl ją turėti su mumis. Šie namai pilni jos – kur bepasisuku, matau ją. Labai skauda širdį, bet tuo pačiu tai stebuklinga. Nenoriu niekada būti be jos.

Jos seserys labai liūdi ir visi iš paskutiniųjų stengiamės nepalūžti, bet be mūsų mielosios išdykėlės gyvenimas niekada nebebus toks gražus. Mylime tave, Wyatt. Labanakt, mieloji.“

Apie paskutines dienas prieš tragediją šeimos draugė Ellie Daniel pasakojo: „Tai buvo labai netikėta. Trečiadienį ji pradėjo sloguoti ir kelias dienas atrodė, kad tai – paprasčiausias peršalimas.

Atrodė, kad jai sunku kvėpuoti, todėl tėvai ją nuvežė į ligoninę patikrinimui – gydytojai sakė, kad tai greičiausiai – tonzilitas. Jai buvo paskirti antibiotikai ir jie buvo išsiųsti namo – atrodė, kad antibiotikai puikiai veikia. Ketvirtadienį ji daug miegojo, bet valgė kaip įprastai.“

REKLAMA

Ellie sako, kad netrukus bus pradėtas tyrimas dėl vaiko mirties, kad šeima gautų jiems taip reikalingus atsakymus.

„Neįmanoma net įsivaizduoti tokios situacijos, tai tiesiog niekaip nepaaiškinama.“ – sakė ji. – „Šiuo metu jie tik stengiasi nepalūžti, o mes visi bandome jiems padėti, kaip galime, kad šiuo laiku jiems daugiau niekuo kitu nereikėtų rūpintis.“

Ellie su artimais šeimos draugais Nicola Gilmore, Samu Dabbu, Harriet Watkins, Kristy–Ann Standbridge ir Becky Charlon įkūrė lėšų rinkimo puslapį. Šiame tinklapyje draugai rašo:

„Žinoma, jos šeima yra neviltyje po šios siaubingos tragedijos, jie visi patyrė didžiulį šoką. Per trumpą savo su mumis praleistą laiką Wyatt palietė daugelio žmonių gyvenimus. Tikrai įspūdinga ir nuostabu, kiek meilės ši maža mergaitė suteikė daugeliui žmonių ir kiek daug žmonių jos dabar gedi.

Wyatt buvo laiminga, smalsi, miela ir nuostabi maža mergaitė, kurią visi ją pažinoję labai mylėjo. Žodžiais neįmanoma nusakyti, kiek džiaugsmo ji mums visiems atnešė ir kaip skaudu, kad jos nebėra.

Ji akimirksniu užkariaudavo kiekvieno sutikto širdį. Buvo gera matyt jos nepaliaujamą pozityvumą ir džiaugsmą. Susipažinti su ja reiškė ją pamilti – giliai ir akimirksniu. Nors jos su mumis nebėra, ji amžinai liks visų mylima ir labai jos pasiilgsime.“

Aukų rinkimo puslapį sukūrę draugai nori kiek įmanoma padėti gedinčiai šeimai. Jie rašo: „Šios beprasmės tragedijos akivaizdoje imamės neįmanomos užduoties – kaip galėdami sumažinti jų skausmą. Tiesa ta, kad niekas negali padaryti taip, kad viskas būtų gerai ar numaldyti tėvų jaučiamo skausmo dėl mylimo vaiko netekties – tai beviltiška ir žiauru.

Wyatt neturėjo būti iš mūsų atimta. Jai prieš akis buvo visas gyvenimas, kupinas vilčių – jis būtų buvęs toks nuostabus. Mes tik viliamės, kad šis mažas gestas kaip nors padės šeimai su kasdieniais reikalais artimiausiais mėnesiais. Tokiam dalykui niekaip pasiruošti neįmanoma, ir būtų per daug iš šeimos tikėtis, kad jie tuoj pat pradės galvoti, kaip reikės gyventi toliau.

REKLAMA

Norime užtikrinti, kad trumpuoju laikotarpiu jų virtuvės lentynos būtų pilnos, o namai šilti, ir kad jiems be jau ir taip jaučiamo skausmo daugiau niekuo nereikėtų rūpintis. Ilguoju laikotarpiu norime, kad jie galėtų surengti Wyatt gyvenimui skirtą šventę ir laidotuves, kurios nenublanktų prieš tai, kaip ji buvo mylima. Jei galėtume, jai atiduotume visą pasaulį.

Wyatt amžinai bus mylima ir niekada jos nepamiršime – jai išėjus, pasaulis niekada nebebus toks gražus. Dabar ir visada savo mintimis, meile ir nepaliaujamu palaikymu esame kartu su jos šeima.“


Rašyti komentarą...
M
MARIJA
2020-11-11 22:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
DIEVUI REIKALINGI ANGELĖLIAI,PASIMELSIU UŽ TAVE,
Atsakyti
-7

K
Kristina
2020-11-11 22:44:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir aš
Atsakyti
-8

R
Rimantad
2020-11-12 02:02:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
IR AS SU ŠEIMA MELDŽIAMĖS UŽ ANGELIKĄ DANGUJE
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų