Nuotakos prašymas abstulbino pamerges: norėjo, kad jos prieš vestuves priaugtų svorio

Vestuvės – didelio pasiruošimo reikalaujantis ir nemažai streso keliantis įvykis. Nuotakos suka galvą ir nerimauja dėl pačių įvairiausių dalykų, tačiau kartais jų prašymai pranoksta viską.

Štai pamerge vienos draugės vestuvėse buvusi Liza insider.com pasidalijo savo patirtimi, kuri ją privertė išsižioti iš nuostabos:

Nuotaka mus, savo pamerges, sukvietė vakarienės, nes norėjo pakalbėti apie vestuves, būsimą mergvakarį ir panašiai. Vakaras klostėsi pakankamai gerai, kol ji pasakė turinti vieną prašymą, kuris mus visiškai sutrikdė.

Ji paprašė, kad iki vestuvių kiekviena pamergė priaugtų 5–10 kilogramų, kad ji vestuvių dieną atrodytų geriau. Aš niekaip negalėjau to suprasti, tai mane išvertė iš koto. Ji už kiekvieną iš mūsų buvo sunkesnė bent 20 kilogramų, tad abejoju, ar net ir mūsų priaugti kilogramai būtų ką nors pakeitę.

Ji kalbėjo labai rimtai ir net grasino mus pakeisti kitomis draugėmis, tačiau mes nesutikome su jos beprotišku prašymu. Kelias dienas po vakarienės ji su mumis nesusisiekė ir nebendravo, tačiau vėliau turbūt suprato, kad tai ji elgiasi netinkamai ir atsiprašė.“


Rašyti komentarą...
U
Ula
2020-11-09 15:55:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kiek reikia būti nupušusiam, kad sukurti tokį straipnį ir dar parodyti visiems, aš maniau, kad žurnalistai yra protingesni
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų