Šokiruojančios Agnės atostogos kulkų apsuptyje: „Rėkė, kad šaudo ir liepė gultis ant žemės“

Egzotiška kelionė į Brazilijos širdį, Rio de Žaneirą, turbūt yra ne vieno žmogaus svajonė. O jeigu dar pamatyti samba ritmais užpildytas miesto gatves, kai visas pasaulis įsmeigia akis į vykstantį Rio karnavalą. Apie tai svajojo ir lietuvaitė Agnė Račkė, tačiau jos kelionė tik per plauką netapo tragiška.

9

Praėjusią savaitę, ketvirtadienį, Agnė atvyko į Rio de Žaneirą. Jos sužadėtinis yra kilęs iš Brazilijos, todėl prieš tai moteriai jau teko svečiuotis šioje šalyje, tačiau ne buvusioje sostinėje. Šįkart pora norėjo pamatyti garsųjį karnavalą, kuris sudrebina Rio de Žaneiro gatves kiekvieną vasarį.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išsvajotos atostogos vos nesibaigė tragiškai

Sekmadienį Agnė su širdies draugu vyko apžiūrėti garsiųjų Selarono laiptai, kurie jau yra ne tik puikus gatvės meno pavyzdys, bet yra tapę ir miesto simboliu.

„Prieš išlipant iš mašinos išgirdau sprogimą ir ausyse pradėjo spengti. Mūsų taksi vairuotojas pagalvojo, kad galbūt tai fejerverkai, nes lauke buvo šimtai žmonių. Tuo metu jau vyko vadinamas blocos, neoficialus karnavalas, tačiau mano draugas, buvęs pareigūnas iškart pradėjo rėkti, kad šaudo ir gulčiausi ant žemės“, – pasakoja moteris.

Viskas įvyko akimirksniu. Agnė net nepastebėjo, kad kulka pralėkė pro pat jos galvą. Laimei, šįkart nenukentėjo niekas, išskyrus nedidelį nubrozdinimą ant sužadėtinio nugaros.

„Kulka praskriejo per automobilį būtent toje vietoje, kur buvo mano galva. Kaip nepataikė, aš neįsivaizduoju. Tiesiog iš niekur vidury dienos. Jei neturite angelo sargo, geriau pralenkite šią vietą“, – sako Agnė.

Po to šio įvykio jie neišlipo iš automobilio. Jos sužadėtinis pradėjo šaukti vairuotojui, kad kuo greičiau važiuotų. Taksi vairuojantis vyras pats šokiruotas ir visą kelią iki viešbučio vairavo automobilį pasilenkęs.

Pasak moters, tokie įvykiai Rio de Žaneire yra įprasti ir nutinka kiekvieną dieną. Vyksta kartelių ir policijos susišaudymai, o kartais šaudynių priežasčių net neįmanoma suprasti ir sužinoti.

„Šiandien vakare vis tiek eisime į karnavalą, bet pirkome VIP bilietus dėl saugumo. Ketvirtadienį skrisime savaitei į Sao Jose Preto, pas sužadėtinio šeimą. Ten bus saugu“, – sako moteris.


Rašyti komentarą...
N
Neringa
2020-02-24 23:14:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Agne viskas atsisuko prieš tave kai išvarei draugę iš namų
Atsakyti
-3

M
Mafija
2020-02-25 15:45:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko tik neprisigalvosi,ir neprirasysi del piarinimosi,tustybiu muge,ne kitaip,pas mus kaime ateiviu yrair atominiai sprogimai kasdien
Atsakyti
0

A
Ah
2020-02-25 16:06:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keisti žmonės važiuoja patys ten kur nereikia važiuoti o paskui tipo vos nenukentėjo juokinga o ne graudu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų