Skruzdėlių invazija mylimame gėlyne: 1 patarimas ir jos dings visam laikui

Sodybose ar prie namų esantys gėlynai tampa dažnos moters tikru rūpesčio objektu. Tačiau neretai mylimas gėles ima pulti skruzdėlių būriai, taip pridarydami nemenkos žalos. Išbandykite šiuos patarimus, kurie galbūt padės greitai atsikratyti skruzdėlių jūsų gėlyne. 

49

Internete galima rasti įvairiausių būdų, kaip yra siūloma atsikratyti skruzdėlių. Tačiau jau daug metų gėles savo sodyboje auginanti skaitytoja Jūratė sutiko pasidalinti išbandytais ir vertingais patarimais, norint apsaugoti savo gėlynus nuo neprašytų svečių. 

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė, kaip laistyti orchidėją (pomada.cc)

Česnakas

Skaitytoja Jūratė teigia, kad ji nuo seno stengiasi gėlynuose įsodinti kelis česnakus, nes būtent jų kvapas atbaido skruzdėles. 

Pipirmėtės

Apsaugoti gėlynus nuo įkyrių svečių, anot moters, gali padėti ir pipirmėtės lapai. Reiktų kelias minutes pavirti pipermėtes didesniame puode, o jas nuvirus, palaukti, kol vanduo atšals. Tuomet supilti nuovirą į buteliuką ir gerai apipurkšti gėles. 

Soda ir cukrus 

Šis būdas žinomas jau nuo ganėtinai senų laikų, kurį taikydavo galbūt net ir mūsų proseneliai. Jeigu nutarėte pabandyti atbaidyti skruzdes šiuo būdu, reikėtų lygiomis dalimis sumaišyti sodą su cukrumi ir apibarstyti gėles. 

Kavos tirščiai arba cinamonas 

Pasak skaitytojos Jūratės, ši būdą ji taiko kone kasmet. Skruzdėlės labai nemėgsta stiprių ir aitrių kvapų, todėl moteris kavos tirščius arba cinamoną pabarsto aplink savo gėles. 

 

 


Rašyti komentarą...
d
2018-06-14 09:15:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cesnaku skruzdes nebijo,pilna lizdu tiesiai po cesnako saknim.
Atsakyti
0

A
Aldona
2018-06-13 22:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bandisiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų