• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

15-metis Mykolas Davidonis iki šiol nerastas. Išėjęs iš gimtadienio, vaikinas pradingo, o pėdsakų, kur jis galėtų būti šiuo metu, vis dar nėra.

15-metis Mykolas Davidonis iki šiol nerastas. Išėjęs iš gimtadienio, vaikinas pradingo, o pėdsakų, kur jis galėtų būti šiuo metu, vis dar nėra.

REKLAMA

Mykolo paieškoms sukurta speciali feisbuko grupė „Mykolo paieška“, kurioje operatyviai teikiama informacija apie numatomus planus.

Kels dronus

Naujausia žinia, kuria dalijasi savanoriai, yra tai, kad paieškos keliasi į Kauną, bus keliami dronai teritorijoms apžiūrėti.

Skelbiama, kad netrukus bus sukurtas paieškų žemėlapis, kuriame bus susikirstytos visos apieškomos upės atkarpos įvairaus dydžio segmentais, kurių atstumai priklausys nuo sudėtingumo.

Segmentus stengiamasi parinkti taip, kad būtų įmanoma juos praeiti ir grįžti per kelias valandas, kad būtų kur pasistatyti automobilį, ar šalia būtų viešojo transporto stotelių.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvienas segmentas turės savo numerį. Savanoriai kviečiami registruotis per formą ir nurodyti, kurį segmentą pasirinkote praeiti.

REKLAMA

Sklebiama, kad jeigu paaiškės daugiau detalių, informacija bus atnaujinama grupėje. Taip pat žmonės kviečiami papildomai savarankiškai tikrinti vietoves, kurios gali būti aktualios arba naudingos.

Paieškos keliasi į Kauną

Taip pat informuojama,  kad bus šukuojamos ir Kauno apylinkės: „Elektrėnai ir Kaunas, prašome jūsų pagalbos, kas turite droną ir galimybę pasijungti į paiešką, planas ryt – judėti upės vaga nuo Elektrėnų pusės link Vilniaus“, – trečiadienio vakarą paskelbtą specialioje feisbuko grupėje „Mykolo paieška“.

REKLAMA
REKLAMA

Norinčius prašoma susisiekti su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Reagavimo į ekstremalias situacijas vadove.

„Dalinamės žinute, kuo mūsų daugiau, tuo daugiau vietų patikriname“, – prašoma įraše.

Nauja žinia

Bent kiek vilties suteikia faktas, kad policijos pareigūnams pavyko atrakinti Mykolo telefoną ir ištraukti iš jo informaciją:

„Pavyko atrakinti, bet ką pavyko paimti, aš neturiu informacijos.“

Paklaustas apie sūnaus dingimo versijas, vyras sakė, kad jų daugybė, tačiau stengiasi neprarasti šalto proto, kuris šioje situacijoje itin reikalingas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Daug versijų turiu visokių, bet nežinau. Nemėgstu spėlioti, man turi kalbėti faktai, o ne spelionės.

Aš bandau viską sudėti į bendrą paveikslą, bet kažkokio tikslaus vaizdo aš nematau iš to, ką aš žinau. Ne apie viską ir galiu kalbėti“, – teigė 15-mečio tėtis.

Vyras atviras – nors kai kurios versijos atrodo tarsi iš fantastikos srities, vos gavę informaciją skuba ją tikrinti ir nepraranda vilties – galbūt įvyks stebuklas.

Paklaustas, ar norėtų perduoti prašymą žmonėms, tėtis sakė neturintis, ko daugiau prašyti – savanoriškai Mykolo ieškoti padeda daugybė žmonių, o tai šeimai reiškia labai daug:

REKLAMA

„Tiek prisideda žmonės, kad man sunku kažko daugiau ir prašyti.. Bėga laikas, gal bus vis mažiau entuziazmo ir galbūt jis kažkada išvis gali baigtis, bet kol kas jo yra.

Net ir paprastas išėjimas prie upės, net ir mieste, nors ten jau daug kartų ieškota, yra prasmingas.“

Dingo išėjęs iš gimtadienio

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį, kiek po 16 val., išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje, ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų