Skaudus medikų aplaidumas: 33-ejų mamos ligos nediagnozavo tris kartus

Agresyvia krūties vėžio forma serganti moteris sako, kad medikai ligos jai nediagnozavo tris kartus – vienas jų sakė, kad „nėra ko jaudintis“.

8

Lori Delaney iš Glazgo, kuriai tuo metu buvo 33–eji, iš gydytojų išgirdo, kad yra per jauna susirgti krūties vėžiu, bet nepasidavė, kol galiausiai į jai nerimą keliančius simptomus buvo pasižiūrėta rimtai. Tai išgelbėjo jai gyvybę, rašoma „The Mirror“.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 33-ejų mamos ligos nediagnozavo net tris kartus

Ant lūpos ir krūtyje aptikusi guzelius ir besijausdama išsekusi du vaikus auginanti mama kreipėsi į savo šeimos gydytoją, o taip pat užėjo į medikų vagonėlį informacijos apie krūties vėžį akcijos metu, bet jai tris kartus buvo pakartota, kad „jaudintis neverta“ ir kad ji „neatitinka rizikos profilio“.

Tačiau ji nepasidavė, kol galiausiai buvo nukreipta į ligoninę, kur 2019 metų spalį jai buvo diagnozuotas agresyvus trečios stadijos krūties vėžys – tuomet sekė šešios chemoterapijos sesijos.

Lori gydymas iš pradžių nutrūko dėl COVID–19 pandemijos, bet vėliau rentgenoterapija jai buvo atnaujinta, o gegužės mėnesį buvo patvirtinta, kad ji nuo vėžio pagijo, nors vaistus vartoti jai teks dar dešimt metų, rašoma dailymail.co.uk.

Lori savo istorija dalinasi tam, kad skleistų žinią apie šią ligą. Feisbuke ji rašė: „Labai gerbiu mūsų medikus, bet ir sveikatos apsaugos sistemoje dirba tik žmonės, todėl pasitaiko ir klaidų. Pasikliaukite savo nuojauta, tik ji jums pasakys tiesą. Man net trys medikai sakė, kad jaudintis neverta, bet giliai viduje žinojau, kad kažkas ne taip. Pirma pasitikėkite savimi, tik paskui – kitais.“

Pasijutusi prastai, Lori, kuri gyvena kartu su vyru Scottu ir vaikais – šešiamečiu Harry ir penkiamete Ella, kreipėsi į savo šeimos gydytoją, kuris jai pasakė, kad moteriai trūksta geležies. Savaite anksčiau prie vietinio prekybos centro vyko informacijos apie krūties vėžį skleidimo akciją, į kurios vagonėlį ji buvo užėjusi. 

REKLAMA

Teatro kūrėja Lori nerimavo dėl prastos savo savijautos, nes prieš du mėnesius jos tetai buvo diagnozuotas krūties vėžys. Tačiau moteris tikina, kad ten dirbantys žmonės jos net nepriėmė, nes jai buvo mažiau nei 50 metų.

Vėliau ji krūtyje aptiko nedidelį guzelį ir dar kartą nuėjo pas gydytoją. Ji sako: „Gydytoja man pasakė, kad jaudintis neverta, kad tai įprastas dalykas jaunoms moterims, sąlygojamas hormonų – ji sakė, kad aš neatitinku rizikos grupės profilio.“

Bet savo užsispyrimo dėka Lori galiausiai gavo siuntimą į vietos ligoninę. Ji sako, kad siuntimas jai buvo paskirtas „dėl viso pikto, ramybės dėlei“. Įspūdinga tai, kad medikė dar kartą Lori pakartojo, kad ji dar niekada nebuvo tokia tikra, kad tai – gerybinis guzelis.

Šiuo metu scenos menų magistro laipsnio Glazgo universitete siekianti moteris prisimena: „Jie padarė biopsiją, bet sakė, kad viskas normalu ir net nepadarė mamogramos, nes nieko neįtarė dėl jauno mano amžiaus.“

Tačiau po dviejų savaičių Lori buvo pasakyta, kad ji serga pačia agresyviausia krūties vėžio forma, trečia stadija. Jai buvo atliktos šešios „brutalios“ chemoterapijos sesijos, o tuomet – rentgenoterapija iki pat gegužės mėnesio, kai galiausiai patvirtinta, kad vėžys atsitraukė. Vis dėlto, vaistus moteriai teks vartoti dar dešimt metų. 


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2020-10-12 23:16:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAIP NORĖČIAU .PASAKYTI .KAD TIEMS ŽMONĖMS KURIEMS .NUSTATOMAS SUNKIOS FORMOS ....VĖŽYS IR GYDITOJAI KLYSTA ams ur pradėjau nuo ams ,lėlėms ....KURIAIS SUNKU PASITIKĖTI.TAI IR YRA KAIP MOTERIS JAUČIASI PATI SAU ASMENIŠKAI PABENDRAVUS SU PATIRTIMIS IŠ APLINKOJE TOKIU PAT NELAIMINGUOLIU... Visa gyvenima nuo pat SOVIETMEČIO MEDICINA TOBULĖJO .BET KAS TAI IŠGYVENO IR NUGALĖJO VĖŽY BET KOKIOJE STADIJOJE YRA TIESIOG SAU PATS GYDUTOJAS .O MANO ATVEJIS .Šiek tiek kitoks ...Viena ka žinau nes esu iš Vaikystės labai smalsi .Savo Tautiečiu Ir geruju senoliu išmintimi labai ,nirėjau daug žinoti apie medicina .Domejausi Gyditojos krepšeliu su visais irankiais gyditi ir gelbėti .gyvibes bet kam .gyvūnams lėlėms .Bet 5 metuku sulaukusi patyriau trauma .Tai istorija .Kuri paliečia .psihika .nekalbant apie Kintančias psihologines traumas išgyventas labai dideliame susijaudinime .Kuria Degnozavo man mažai .psihomotorine epilepsija ...Kurios pasekmėmis likau ...Labai jautri ir pažeidžiama .suvokdama .kas yra ligos ir nuo ko prasideda bėgant laikui .Nuo mažumės negalėjau išsedėti pamokose .Nes priepuoliai it apsėdes nelabasis ivares baimės ir bloga nuojauta .Leido Ir davė Dievo Dovana Anksti išmokti skaityti.Jau Pirmoje klasėje namuose mane mokytojai mokė
NES VAIKAI TYČIODAVOSI IŠ MANO NELEMTOS PRIEPUOLIU SUKELTOS BŪSENOS .IR AS NET 3 METUS BUVAU IŠVEŽTA I VAIKU ŠVEKŠNOS TUO LAIKU SANATORINI INTERNATA .MOKIAUSI LABAI PUIKIAI ....KOL PRASIDĖJUS EILINIAM PRIEPUOLIUI BŪDAVAU IŠLEIDŽIAMA PAS MEDIKUS .NES VARTOJAU ŽOLINĖS KILMĖS VAISTAŽOLES .NEMIGA KURI MANE KANKINO .IR BAIMĖ .TAI PASEKMĖS TĖVU SKIRYBOS IR PYKTIS ŽIAURUS SMURTAS .TĖVAS MAMA LABAI ŽIAŪRIAI SUMUŠĖ .BET APIE TAI ......????VIENA DIENA NUĖJUS I BIBLIOTEKA PER DIENA AS PERSKAIČIAU GYDITOJO BOTKINO KNYGA .PARAŠYTA SENAIS SOVIETMEČIO LAIKAIS .IR SUVOKIAU KODĖL? ŠIS PASAULIS IR MŪSŲ ŽMONĖS .SERGA PSIHIKOS LIGOMIS TO VISAI NEŽINODAMI .....SENIAU BUVO POKARINIAI LAIKAI IR ŽMONĖS GYDĖSI PRISITAIKYDAMI SAU AUGALINĖS KILMĖS VAISTUS KURIE ARBA PADĖDAVO ARBA PRIKLAUSĖ NUO PAČIO ŽMOGAUS STIPRIOS VALIOS ...NORO PASTANGU .IR GERU MEDIKU KURIEMS BUVO SVARBI ŽMOGAUS LIGA .ANATOMIJA KURIA TURI ŽINOTI KIEKVIENAS MEDICINOS PEDIATRAS .Šeimos gyditojas ....Bent kokia twn ta medicinos tvarka buvo pacientams prieinama .Bet gydimas buvo nemokamas ir natūralus .Norėčiau pridūrti .Kada denozuoja vėžy kiekvienas žmogus jau patiria stresa .Smegenys priima negatyvia energija ....Ir jeigu to vėžio tokio ir kuris kaip gyditis reikia pas šiuolaikinius gyditojus .manau kad moteris tikrai suvokė kas jai yra .Nes tik protas ir atsiribojimas su pačiu savimi rwikia kuo mažiau tikėti žodžiais ir visais tyrimais kurie taip pat nustato kažkokio organo navika kuris jau gal ir supiktėjes .Bet šeštas Jausmas vadovaujasi smegenimis .Tik smegenys ir tik žmogaus imunitetas gali nulemti tikra ta žodžio prasme kas yra kas .Nes Vėžys turi savo formas genetikos lėtinius susirgimus buvusias arba praėjusias traumas patirtas gyvenant ir saugojant savo sveikata .Galime susirgti .Bet kuo .Norint pradėti gyditis reikia labai patikėti savimi ir tuo kuris mus myli nuo gimimo .Dienos .Kas žmogaus gyvenime daugiausiai lydi .Negatyvas.O vėžys megsta gėla vandeni .blogasis vėžys .tai tinginys jis nesirūpina savimi jo lastelės tampa nuodingos bet kokiam organui .Tad nepamirškime .Jeigu iveiksime liga su heminiais vaistais .atsatyti save reikia natūraliomis žolelėmis .Aš labai nusiteikusi blogai prieš narkotikus ,alhogoli,cukru .viska galima vartoti.su saiku .Bet savo siela ir prota panaudoti ir suvokti .Kad visi turime daug žiniu del ko prasidedavėžys .Nuo streso .mes kuo daugiau turime tuo daugiau norime .Visi norime gyventi.Ne viska nusipirksi už pinigus .Bet visa gyvenima turime mylėti vieni kitus .Nekariauti ....Bet nenukrypti nuo Tiesos .Nes Velnias kaip vagis jis visada ateina tyliai .Jeigu Pasaulis tikėtu i tai ka jie skaito ir mato savo darbo kuri nori atlikti.sažiningai .Jam vus atliginta Juk smagu .Kad žmogui Padare gerai ir žmogus pasveiksta .Tie kiti sergantis .Tampa sveikais .Vėžys bijo bado .jis suvalgo pats save .Tad Ben Dvasiškai Mylėkime Vieni kitus .nes Dievas Yra sveikata Meilė ie gėris .Apie Blogi jau kalbėti ir rašyti neverta .
Atsakyti
0

A
Aniceta
2020-10-12 22:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiau turėtų būti atliekami visi įmanomi tyrimai, tik po to diagnozuojama ir gydoma. Vyresni gydytojai kažkodėl tyrimus "taupo". Vaistai išrašomi dėžutėmis!?!? Kažkada rašė " lapelį". Va kur ministras turėtų pagalvoti !!!
Atsakyti
0

A
Aniceta
2020-10-12 22:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiau turėtų būti atliekami visi įmanomi tyrimai, tik po to diagnozuojama ir gydoma. Vyresni gydytojai kažkodėl tyrimus "taupo". Vaistai išrašomi dėžutėmis!?!? Kažkada rašė " lapelį". Va kur ministras turėtų pagalvoti !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų