Skaudi tragedija sukrėtė visą bendruomenę: mama mirė gelbėdama 4-metį sūnų

Jauna mama žuvo, kai bandė išgelbėti savo ketverių metų sūnų. Gaisrininkai aptiko 34 metų Ginos Ingles ir jos sūnaus Milo kūnus – moteris rasta apglėbusi savo vaiką po miegamojo langu, o greta rastas ir šuns lavonas.

Moters partneris Toby Jarett ilgus mėnesius praleido ligoninėje, kai gelbėdamasis iššoko pro antro aukšto langą ir susižalojo.

Tyrimo metu nustatyta, kad du padegėjai, keršydami dėl 400 svarų sterlingų skolos, per laiškams skirtą tarpą duryse pripylė benzino ir padegė. Žiebtuvėlis ir kuro bakas vėliau buvo rasti netoliese.

Jacob 'Jake' Barnard ir Andrew Milne neigė kaltinimą, kad siekdami nužudyti poną Jarett, jie padegė šeimos namą Willingdone, Rytų Sasekse, teismui teigė garsi advokatė Kate Lumsdon.

Lewes Crown teisme, Braitone, ji sakė, kad ponas Jarett 2018 metų liepos 10 dieną, antradienį apie pusę dviejų nakties prabudo ir pamatė, kad kambarys pilnas dūmų. Jis pašoko iš lovos, ponia Ingles puolė link savo sūnaus kambario, jos partneris bėgo paskui. Ant palangės, praradęs pusiausvyrą, jis nukrito žemyn ir, pašokęs ant kojų, šūktelėjo savo partnerei mesti jam Milo, tačiau į jo šauksmą niekas neatsiliepė.

Padegimas buvo tyčinis

Teisme paaiškėjo, kad ponas Jarett vietiniam narkotikų platintojui buvo skolingas 400 svarų sterlingų. Advokatės  Lumsdon, teigimu, padegimas buvo tyčinis – juo buvo pasiųsta perspėjanti žinutė likusiai narkomanų bendruomenės daliai.

Netoli aukų namų buvusios stebėjimo kameros užfiksavo du šalin nueinančius vyrus. Matosi, kaip jie kažkuriuo metu atsigręžia atgal į namą. Gaisrą pavyko užgesinti per dvi valandas. Gaisrų ekspertų teigimu, gaisras kilo koridoriuje ir išplito į antrą aukštą, o po to užsidegė stogas.

Moteris ir jos sūnus užtroško dūmais. Ponui Jarett apdegė 40% kūno, penkiose vietose skilo stuburo slanksteliai ir lūžo dubens kaulas. Advokatė Lumsdon teismui tvirtino, kad įkalčiai, rasti ant žiebtuvėlio ir kuro bakų, rodo, kad Barnard ir Andrew Milne yra susiję su gaisru.

REKLAMA

Trečias kaltinamasis John Tabakis neigė, kad nusikalto, pervarydamas automobilį iš Sasekso į Portugaliją, bet advokatė tvirtino, kad Mercedes markės automobilį buvo būtina išvežti iš šalies, nes juo buvo naudojamasi nusikaltimo metu.

Barnard sakė, kad kažkas jam buvo skolingas ir jis norėjo tą žmogų pamokyti. Jis su bendrininku per laiškams skirtą tarpą duryse pripylė benzino ir padegė.

Barnard buvo apkaltintas narkotinių medžiagų platinimu Portugalijoje ir 2020 metų birželį nuteistas.

Andrew Milne, dar žinomas kaip Scotty arba Škotas, neigia buvęs Barnardo bendrininku Jungtinėje Karalystėje. Kratos metu Milne pašiūrėje buvo rasta daug ginklų, peilių, elektrošokas ir lazda.

2018 metų spalio 5 dieną Milne savo merginai, pasiskundusiai, kad jai tenka daug dirbti, pasiuntė telefonu žinutę: „padek ir išeik, bet išeidama išmesk žiebtuvėlį“.

Advokatės Lumsdon teigimu, policija sužinojo, kad keturios dienos prieš gaisrą Milne nusipirko 15 litrų benzino degalinėje Hastingse. Šių metų sausio 5 dieną po ekstradicijos procedūrų Barnard buvo atskraidintas iš Portugalijos į Getviko oro uostą ir suimtas. Teismas dar nesibaigė, rašo mirror.co.uk.


Rašyti komentarą...
A
Arvydelis
2021-04-21 08:46:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur mirties bausmė tokiems
Atsakyti
-2

E
Eurika
2021-04-22 09:18:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kodėl aprašomas įvykis,kuris atsitiko ne mūsų šalyje! Kam ta neigiamą informaciją skleisti? Kokiu tikslu? Ar jau nebėra apie ką rašyti???
Atsakyti
0

L
Lt.lt
2021-04-21 11:01:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miryies bausmė nepadės o gal ir pasiteisins kas zino
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų