tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvienai moteriai itin svarbu, kaip atrodo jos plaukai ir oda. Kokias priemones rinktis, kaip nepasiklysti gausioje pasiūloje ir kokie produktai tikrai pasiteisina?

Kiekvienai moteriai itin svarbu, kaip atrodo jos plaukai ir oda. Kokias priemones rinktis, kaip nepasiklysti gausioje pasiūloje ir kokie produktai tikrai pasiteisina?

REKLAMA

Apie tai itin moteriškas ir atviras pokalbis tv3.lt tinklalaidėje ‚Sveikatos DNR“ su farmacininke, vaistinės „Sveikatos pasaulis“ viena iš įkūrėjų Rūta Trakšele bei atlikėja Ingrida Kazlauskaite.

Moteriškame pokalbyje sužinosite, kokios naminės priemonės gali padėti atgaivinti odą, kokių klaidų reikėtų vengti, siekiant turėti spindinčią odą ir ar tikrai liaudiški būdai gali paspartinti plaukų augimą.

Ingrida Kazlauskaitė, viešėdama laidoje, prisiminė didžiausią savo padarytą grožio klaidą – tao cheminis sušukavimas. Taip pat ji nemažai dažė plaukus, tačiau dabar nusprendė turėti ilgus ir sveikus plaukus, todėl itin atsakingai juos prižiūri.

Savo ruožtu laidoje dalyvavusi farmacininkė Rūta Trakšelė sakė, kad prižiūrėti plaukus reikia mokėti. Jos teigimu, moterims svarbu išmokti tinkamai pasirinkti priemones, kad šios padėtų.  

REKLAMA

Daugelis moterų yra išbandžiusios vienokius arba kitokius plaukų dažus. Pasak farmacininkės R.Trakųelės, kai kurie iš jų kelia net pavojų sveikatai.

REKLAMA

„Daugumoje plaukų dažų, kurie yra rinkoje, nėra saugūs mūsų galvos odai ir plaukams. Kodėl? Todėl, kad plaukų dažai yra stiprūs šarmai.

Mes šarmą naudojame, kai valome orkaitę, viryklę, o plaukų dažai yra tokio paties šarmo ir mes jį naudojame bent jau kartą per mėnesį, kai dažome plaukų šaknis.“

Pasak R.Trakšelės, ant galvos nebelieka riebalinio sluoksnio ir jo atstatyti tiesiog neįmanoma. „Moterys dažnai nepagalvoja, kad plaukai auga iš galvos odos, ten yra plaukų svogūnėliai bei centras, iš kurio išauga.

REKLAMA

Pirmiausia, kalbant apie plaukų dažus, būtina pagalvoti apie galvos odą bei tai, koks plaukas išaugs.“

Laidos viešnia rekomenduoja moterims rinktis tausojančius plaukų dažus, kurie yra išvalyti nuo chemijos. „Jei jau dažome, tai darykime saugiai ir kuo mažiau kenkiant plaukams. Tokie dažai dažniausiai parduodami vaistinėse arba sveiko maisto parduotuvėse.“

Tiesa, pašnekovė pabrėžia, kad tokie dažai negali būti vadinami natūraliais, tačiau jų sudėtis ir komponentai gerokai geresni ir palankesni sveikatai nei įprastinių dažų.

REKLAMA
REKLAMA

Apie tai, kaip teisingai išsirinkti plaukų priežiūros priemones, kad šios nekenktų mūsų plaukams, kviečiame žiūrėti tinklalaidės ištraukoje, kurią rasite straipsnio pradžioje. 

Visą tinklalaidę žiūrėkite čia:

Tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos YouTube kanale:

Apie ką kalbėjomės:

00:00 temos pristatymas

00:50 Ingrida Kazlauskaitė apie grožį

01:40 Ingridos grožio rutina

03:25 ledo kubelių nauda

04:30 sveikos odos paslaptis

05:40 Ingridos paauglystė

08:00 kontraceptikai spuogams gydyti

10:00 injekcijos veidui

12:55 odos priežiūros klaidos

14:00 naminės priemonės odai

16:30 beržų sulos nauda veidui

18:25 mitybos įtaka odai

20:50 plaukų priežiūra

22:30 ilgų plaukų paslaptis

25:00 plaukų galiukų kirpimas

29:00 plaukų slinkimas

31:30 plaukų slinkimas ir menopauzė

32:50 judėjimo nauda grožiui

33:50 liaudiškos priemonės plaukams

35:00 žibalo nauda plaukams

36:45 plaukų dažymas

40:00 atsisveikinimas

Laidą „Sveikatos DNR“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „YouTube“ kanale.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų