naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvienai moteriai itin svarbu, kaip atrodo jos plaukai ir oda. Kokias priemones rinktis, kaip nepasiklysti gausioje pasiūloje ir kokie produktai tikrai pasiteisina?

Kiekvienai moteriai itin svarbu, kaip atrodo jos plaukai ir oda. Kokias priemones rinktis, kaip nepasiklysti gausioje pasiūloje ir kokie produktai tikrai pasiteisina?

REKLAMA

Apie tai itin moteriškas ir atviras pokalbis tv3.lt tinklalaidėje ‚Sveikatos DNR“ su farmacininke, vaistinės „Sveikatos pasaulis“ viena iš įkūrėjų Rūta Trakšele bei atlikėja Ingrida Kazlauskaite.

Moteriškame pokalbyje sužinosite, kokios naminės priemonės gali padėti atgaivinti odą, kokių klaidų reikėtų vengti, siekiant turėti spindinčią odą ir ar tikrai liaudiški būdai gali paspartinti plaukų augimą.

Ingrida Kazlauskaitė atvira – grožiui ji skiria nemažai laiko. Garsios dainininkės Livetos Kazlauskienės dukra sako, kad svarbiausia grožyje yra tai, ką davė gamta bei tėvai, o dar svarbiau – sveikata bei gera savijauta. „Už makiažą daug svarbiau rūpintis savimi iš vidaus“, – prasitaria garsi šalies atlikėja.

Žavėjo garsios moterys

Moteris laidoje prisiminė ir savo paauglystę – dabar ji džiaugiasi, kad jos giminėje moterys nesiskundė prasta ar problemine oda, tačiau neretai net ir menkas spuogas sukeldavo nerimą Ingridai.

REKLAMA

„Aišku, kad išgyvenau, pavyzdžiui, dėl atsiradusių spuogelių. Prisimenu, kaip važiuodavau į koncertus ir matydavau labai gražias dainininkes, kurių oda buvo itin sveika. Labai norėjau ir aš tokios odos, todėl klausdavau mamos, ar mano oda irgi bus tokia“, – prisiminė laidos viešnia.

REKLAMA

Nustebino gydytojos žodžiai

Ji sako, kad odą būtina prižiūrėti, tačiau iki šiol prisimena vieną gydytojos pasiūlymą, kurio kartu su mama iškart atsisakė. „Man buvo gal 14. Kartą, nuėjus pas gydytoją, man buvo pasiūlytos kontraceptinės tabletės, kurios turėjo pagerinti odos būklę.

Mama iškart prieštaravo ir šio kelio mes atsisakėme. Dalinuos tuo, kad merginos atkreiptų dėmesį – tokių tablečių vartojimas tikrai nėra išeitis ir gražios odos variantas.“

REKLAMA

Ingrida atkreipia dėmesį, kad ypač svarbu, nepriklausomai nuo amžiaus, gerai prausti odą, naudoti toniką, reguliuoti mitybą, nes tai ypač susiję su gražia ir skaisčia veido oda.

Apie tai, kaip gydytis bėrimus ir kokias grožio procedūras yra išbandžiusi Ingrida Kazlauskaitė, kviečiame žiūrėti tinklalaidės ištraukoje, kurią rasite straipsnio pradžioje. 

Visą tinklalaidę žiūrėkite čia:

Tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos YouTube kanale:

Apie ką kalbėjomės:

00:00 temos pristatymas

00:50 Ingrida Kazlauskaitė apie grožį

01:40 Ingridos grožio rutina

03:25 ledo kubelių nauda

04:30 sveikos odos paslaptis

05:40 Ingridos paauglystė

08:00 kontraceptikai spuogams gydyti

10:00 injekcijos veidui

12:55 odos priežiūros klaidos

14:00 naminės priemonės odai

16:30 beržų sulos nauda veidui

18:25 mitybos įtaka odai

20:50 plaukų priežiūra

22:30 ilgų plaukų paslaptis

25:00 plaukų galiukų kirpimas

29:00 plaukų slinkimas

31:30 plaukų slinkimas ir menopauzė

32:50 judėjimo nauda grožiui

33:50 liaudiškos priemonės plaukams

35:00 žibalo nauda plaukams

36:45 plaukų dažymas

40:00 atsisveikinimas

Laidą „Sveikatos DNR“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „YouTube“ kanale.

Nei tokia ji garsi nei labai balsinga ta jūsų dukrelė, nereikia čia taip kelti kai š,,, ant sakių
Kada jie dings iš ekranu,kiek gali reklamuotis?.Nusibodo jau,paseno jau ir ir jų tos dainos,ir jie patys.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų