Šiukštu nelaikykite šių daiktų po pagalve: jums tik pakenks

Miegas yra svarbi veikla, užtikrinanti mūsų gyvenimo kokybę. Norint gerai miegoti, būtina kai kuo pasirūpinti iš anksto, tačiau yra ir tam tikrų dalykų, kurių reikėtų sąmoningai vengti.

Nors daugelis žmonių miegodami po pagalve visada kažką pasideda, bet yra daiktų, kurie kelia grėsmę jų gerovei, rašo boldsky.com. Pagalvė miego metu mums teikia komfortą, tad nieko po ja kišti nederėtų. Pakalbėkime apie daiktus, kuriuos prieš miegą reikėtų pašalinti.

Piniginė arba pinigai

Žmonės dažnai linkę saugoti pinigus po pagalve, nes taip jie jaučiasi saugesni. Lakshmi yra laikoma pinigų ar turto dievybe ir sergėtoja, o laikydami pinigus po pagalve, prarasite jos malonę. Pinigai nusipelno padorios vietos mūsų namuose. Taigi, neteisinga paspausti pinigus po pagalve. Be to, laikydami juos po pagalve, nuolat jaudinsitės ir neišsimiegosite.

Brangenybes, kaip ir pinigus, dera laikyti saugioje vietoje, bet ne lovoje ir ne po pagalve. Tokie papuošalai kaip grandinėlės, jei juos laikysite po pagalve, jums gali prišaukti nemalonumų ar kliūčių gyvenime. Taigi, prieš gulant į lovą, savo brangenybes ar papuošalus padėkite saugiai į spintelę ar kitą vietą.

Knygos

Tai dažniausiai greta pagalvės ar po ja dedamas daiktas, ypač tiems, kurie prieš miegą mėgsta paskaityti. Jei taip elgiatės, jūsų smegenys neatsipalaiduoja ir galimybė puikiai išsimiegoti sumažėja. Baigę skaityti, nekiškite knygos po pagalvę ir jos nelaikykite šalia, verčiau padėkite ten, kur jai vieta.

Raktai

Tikriausiai jaučiatės ramesni ir saugesni, pakišę raktus po pagalve, tačiau taip nėra. Tikima, kad taip šeimai prišauksite finansinę krizę. Jei turite šį įprotį, nedelsdami jo atsikratykite ir raktus dėkite į tinkamesnę vietą.

Vaistai

Daug žmonių, išgėrę nakčiai vaistus, juos laiko po pagalve. Sakoma, kad taip besielgiant, galite sulaukti visiškai priešingų rezultatų. Ir ne tik vaistams tai tinka – nieko nelaikykite nei prie lovos, nei po pagalve. Susitvarkę prieš miegą, jausitės laimingi ir puikiai pailsėsite.  Geras miegas užtikrina ramybę ir protui ir kūnui, tad šįvakar prieš gulant pasitikrinkite, ar tikrai nieko nėra po pagalve!


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2021-06-09 12:25:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmones rašot!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų