Šiukštu namuose nelaikykite šių daiktų: gali pritraukti blogį

Naujiems metams ruošiant namus reikia ne tik skirti lėšų naujiems daiktams, bet taip pat ir išmesti keletą senesnių, kad namuose viskam būtų pakankamai vietos.

Daiktai, kuriuos vertėtų iš namų išmesti dar iki Naujųjų metų: 

Nuvytę augalai

Dirbtiniai ir sausi augalai namams suteikia išsikvėpusios energijos, rašoma homify.com. Nuvytusias gėles ir augalus būtinai reikia išnešti iš gyvenamųjų erdvių. Daugelis žmonių šiais laikais namams renkasi dirbtinius augalus.

Nepažįstamų žmonių dovanos

Taip pat namuose kartais atsiranda nelabai pažįstamų ar net nemėgstamų žmonių dovanotos dekoracijos – jų namuose laikyti nereikėtų, nes taip juose kaupsis bloga energija. Be to, tokie objektai ir jums patiems bei jūsų šeimos nariams sukels neigiamas emocijas, kaskart juos pamačius.

Neveikiantys laikrodžiai

Dar vienas dalykas, kurio reikėtų atsikratyti – tai seniai neveikiantys laikrodžiai. Jie savo jau atitarnavo, jų laikas – praėjęs, todėl juos reikėtų pakeisti naujais. Bet kuriuo atveju, neveikiančių laikrodžių nerekomenduojama kabinti matomiausiose namų vietose, nes jie gali gyvenime sukelti įvairius „užstrigimus“.


Rašyti komentarą...
J
Jaronimas.
2020-12-30 18:37:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkas prisiziurejo serialo akloji tai dabar liepia viska mesti lauk, maciau kaimynas ismete savo senovisku laikrodziu kolekcija kai sutems begsiu parsinest.
Atsakyti
-41

B
Bobikas
2020-12-30 18:27:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit nesąmones varinėti. Apsikuopti reikia, bet tie nereikalingi daiktai yra tik nereikalingi daiktai
Atsakyti
-16

L
Laima
2020-12-30 18:46:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur atbėgti, ir aš noriu...
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų