Daugelis vis dar neteisingai valo savo namus – nekartokite šių klaidų

Medikai ir infekcinių ligų kontrolės ekspertai paaiškino, kaip geriausia valyti namus – pasirodo, daugelis tai daro neteisingai.

Ar gali būti, kad visą gyvenimą namus valote klaidingai? Jei paviršius valote šluoste horizontaliais judesiais, tuomet taip. Pasak ekspertų, taip rizikuojate tik dar plačiau paskleisti nešvarumus. Iš tiesų geriausia yra paviršius valyti „S“ raidės formos judesiais.

Dr. Bravermanas ir Dr. Hanouka, anksčiau dirbę Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos tarnyboje infekcinių ligų kontrolės specialistais, „Ideal Home“ aiškino: „Jei paviršiai yra valomi bet kaip, pradedant nuo vidurio ar nuo apačios ir šluostant į viršų ar į apačią, bakterijos tik dar labiau pasklinda. Geriausia yra valyti iš viršaus į apačią, tačiau šiuo metu taip daro tik 60% žmonių.“

Dar viena dažna klaida yra nesivadovaujama jokia strategija, nuo ko pradėti valyti namus. Svarbu pirmiausia nepradėti šveisti pačių nešvariausių vietų, nes taip ten esantys nešvarumai persineš ir į kitas namų vietas.

Pirma reikėtų valyti švaresnius kampelius, o tik tada pereiti prie purvinesnių. Be to, prieš ką nors dedant ant nuvalytų paviršių, būtina užtikrinti, kad jie yra sausi. Jei to nedarote, jūsų naudojamos švaros priemonės nebus tokios efektyvios. Jei norite išgauti geriausius rezultatus, vadovaukitės švaros priemonių naudojimo instrukcijomis, rašoma dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų