Šis vaisius gydo net vėžį: valgykite jį kasdien

Pasirodo, kad Lotynų Amerikoje auga vaisius, pasižymintis stipriausiomis vėžio naikinimo savybėmis. Mokslininkų teigimu, šis stebuklingas augalas yra net 10000 kartų stipresnis už įprastinę chemoterapija.

Ekspertų manymu, tai veiksmingiausias vėžio nuodas. Taigi, kaip atrodo ir kaip vadinamas šis stebuklingu laikomas produktas?

Visą šį laiką kalbėjome apie dygliuotąją anoną – magiškomis ir antivėžinėmis savybėmis pasižymintį vaisių. Tikriausiai šį žodžių junginį girdite pirmą kartą. Taip yra todėl, jog kai kurios organizacijos, gamindamos sintetinius klastingąją ligą gydančius vaistus, uždirba labai daug pinigų ir apie šį vaisių kalbėti nenori.

Dygliuotosios anonos sultys apsaugo ir nuo kitų ligų. Ją valgyti ne tik sveika, bet ir skanu. Be to, naudingomis savybėmis pasižymi ne tik šio vaisiaus sultys, bet ir kitos dalys.

Dygliuotajai anonai augti daug vietos nereikia, tai žemas medelis, nokinantis didžiulius, saldžius vaisius, kuriuos galima valgyti tiek žalius, tiek jais gardinti įvairius konditerinius gaminius, gaminti gėrimus.

Dygliuotoji anona išgarsėjo po to, kai buvo suprastos jos galios kovoje prieš vėžį, o ypač kancerogeninius auglius. Šis vaisius tinkamas visoms vėžio rūšims gydyti, taip pat gali būti naudojamas vietoje antibiotikų, kovoje su parazitais ir grybeliu. Dygliuotoji anona palaiko stabilų kraujospūdį, gydo depresiją, mažina stresą ir atpalaiduoja.

Nuo 1970-ųjų atliekami tyrimai patvirtino, kad šis vaisius naikina net 12 vėžio rūšių, tarp kurių, plaučių, prostatos krūties, kasos ir kt., vėžines ląsteles.

Taip pat svarbu paminėti ir tai, jog dygliuotoji anona naikina tik žmogaus organizmui pavojingas, o ne sveikąsias ląsteles.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2018-02-10 20:35:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur jį gauti Lietuvoje
Atsakyti
-14

s
stasys
2018-06-03 09:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
yra maxima retai atvezta
Atsakyti
-1

A
Alma
2018-04-03 21:35:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirkau Vilniuje Stoties IKI prekybos centre.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų