Šis kūdikis tapo tikra legenda: nustebsite, dėl kokios priežasties

Kai Tatjana Doronina ir jos vyras Ruslanas sužinojo, kad laukiasi kūdikio, jie tikėjosi, kad šis gims juodaplaukis, kaip ir jie abu.

Tačiau jų sūneliui Davidui jau trys mėnesiai, o jo plaukučiai – šviesūs ir pasipūtę. Kai kas net lygina jį su premjeru Borisu Džonsonu − tą patį sakė ir slaugytojos ligoninėje. Vaikštant mieste su kūdikiu, tėvai dažnai susilaukia praeivių komentarų, rašo metro.co.uk.

Tatjana Doronina sako: „Davidas tapo įžymybe, visi eina dėl jo „iš proto“. Vos pamatę kūdikį, iškart palygina jį su Borisu Džonsonu“.

Naujagimis svėrė 4300 gramų, bet tėvus labiausiai nustebino plaukų gausa.

Pamačiusi plaukus, negalėjo patikėti

35-ių Tatjana sakė: „Jis gimė tikrai nemažas, bet pamačiusi jo plaukus, negalėjau patikėti – toks baltapūkis! Kai jį išprausė, tada ir pamatėme, kad plaukų iš tiesų labai daug. Aš pati buvau nepaprastai nustebusi, tačiau ir visos slaugės stebėjosi kūdikio plaukų gausa. Jis − Boriso kopija, absoliuti kopija!“.

43-ų metų tėčiui Ruslanui buvo kilusi mintis sūnų pavadinti Borisu, tačiau Tatjana nesutiko. Ji sakė: „Nereikia jam duoti tokio vardo, ir taip žmonės kalba, kad jis panašus į Borisą – panašumas toks stulbinantis, kad net darosi baugu“.

Pora jį pavadino Velso globėjo Šv.Davido garbei, nes sūnus ir gimė tą dieną. Tatjana sakė: „Jis gimė kovo 1 dieną, vėliau nei laukta. Paskaičiau apie tos dienos prasmę, man vardas patiko, o ir rusiškai jis skamba puikiai“.

Tėvai susipažino JK ir tuoj pat beprotiškai įsimylėjo vienas kitą. Po trijų mėnesių Ruslanas pasipiršo, o dar po trijų mėnesių jiedu susituokė ir apsigyveno Surrey grafystėje.

Jie abu yra tamsiaplaukiai, tad tikrai nesitikėjo šviesiaplaukio sūnaus, nors Tatjana tokią svajonę puoselėjo.

Svajojo apie šviesiaplaukį kūdikį

Buvusi modelis ir TV laidų vedėja sakė: „Svajojau apie šviesiaplaukį kūdikį, bet tai neatrodė realu, nes mes abu tamsiaplaukiai. Vyras pajuokavo, kad gerai, jog pastojau per karantiną – dėl to kūdikis ir nepanašus į mus. Jo plaukai yra nuostabios spalvos ir tokios ilgos  blakstienos! Norėčiau, kad manieji būtų tokie – šviesūs ir tankūs. Beje, tankius plaukus jis paveldėjo iš manęs“.

REKLAMA

Statybose dirbantis Ruslanas pasakojo: „Negalėjome patikėti. Mudu abu tamsiaplaukiai ir tamsesnio gymio, o Davidas – šviesiaplaukis ir labai baltos odos. Klausinėjome savo tėvų, ar giminėje būta šviesiaplaukių. Pasirodo, kad mano mama vaikystėje buvo šviesiaplaukė, tad šis genas jau iš mano giminės pusės“.

Kūdikiui jau trys mėnesiai, plaukai gana ilgi, bet kol kas tėvai jų nežada kirpti.

„Man smalsu, kaip jie atrodys ilgesni, nors ir dabar nelengva plaukus prižiūrėti. Tenka šukuoti  dar neišdžiūvusius plaukus, nes kitaip jie styro į visas puses. Kol kas aš jį paprastai sušukuoju, tačiau įtariu, kad vėliau gali tekti naudoti plaukų džiovintuvą. Nebus lengva. Atrodo, kad sūnaus plaukai, kaip ir Boriso Džonsono, − turi savo nuomonę. Gal ir Davido ateityje laukia premjero karjera?“.

Tatjana į „Instagram“ įkėlė Davido nuotrauką su prierašu: „Tai ne Boriso Džonsono sūnus“.

Ji sakė: „Nepykstu, kad jį lygina su Borisu Džonsonu. Tikiuosi, nepyksta ir jis. Davido plaukai traukia visų dėmesį. Norėčiau, kad jį pastebėtų vaikų modelių agentūra – pamatysim, kur tai mus nuves“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų