„Simpsonų“ gerbėjai liko be žado: serialas numatė ateitį?

Animacinio filmo „Simpsonai“ fanai negali patikėti – nejaugi šis pamėgtas serialas ir vėl numatė ateitį? Gerbėjai liko be žado, nes atrodo, kad animacinis filmas numatė protestus prie JAV Kapitolijaus.

Trečiadienį Vašingtone vyko sukrečiančios scenos, kai Donaldo Trumpo šalininkai šturmavo kongreso susitikimo vietą chaotiškai bandydami susiburti prieš Joe Bideno pergalę. Šie neramumai pareikalavo ir gyvybių.

31-ojo „Simpsonų“ sezono epizode, pavadinimu „Treehouse of Horror“ kūrėjai ganėtinai tiksliai numatė tai, kas gali laukti Jungtinių Amerikos Valstijų.

Epizode rodoma, kad vienas iš pagrindinių veikėjų Homeris laiku nebalsavo rinkimuose ir būtent tai nulėmė pražūtingą miestelio likimą, rašo metro.co.uk.

Tuomet animacinio filmo siužetas persikelia į inauguracijos dieną, kuri filme vyksta 2021 metais sausio 20-ąją. Jos metu Springfildo miestelis atsiduria apokalipsėje arba kitaip tariant „pilietiniame kare“.

Vėliau seriale Homeris sėdi ant savo namo stogo, susikūręs apsauginę aprangą iš virtuvėje randamų prietaisų: keptuvės, puodų, kepimo indų ir pan. Miestelyje vyksta chaosas: jis skendi ugnyse, o gyventojai kovoja tarpusavyje.

Serialo „Simpsonai“ gerbėjai negalėjo nepastebėti panašumų tarp šios serijos ir trečiadienio Vašingtono įvykių. Savo pastebėjimais jie užplūdo socialinio tinklo „Twitter“ erdvę.

„Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip jie numato visus įmanomus dalykus, kurie vyksta šioje šalyje“, – rašė vienas.

„Simpsonai ir vėl tai padarė“, – pridūrė kitas vartotojas.


Rašyti komentarą...
S
Simpsonas
2021-01-08 04:25:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
simpsonai.tv
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų