Šie ženklai signalizuoja, jog jūsų santykiams – galas

Kartais meilė ar susižavėjimas mus taip apakina, o rožiniai akiniai tampa tokia neatsiejama kasdienybės dalimi, kad sunku pastebėti, jog jūsų santykiai ne tokie jau ir geri. O gal patys sau tai neigiate? Šie ženklai padės pastebėti, kada metas savo antrai pusei tarti „sudie“.

63

Internetinio forumo „Reddit“ vartotojai dalinasi pastebėjimais, kada pora turėtų skirtis.

„Kai kaskart draugams ar pažįstamiems skundžiatės viskuo, ką daro jūsų mylimasis... Dievaži, pažįstu žmonių, kurie kartu sukūrė šeimą, bet negali vienas apie kitą pasakyti nieko gero“, – pastebėjimu dalinosi vienas forumo dalyvis.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Marija atvirai apie santykius su šokėju Vladislavu

„Jei kartu esate tik todėl, kad bijote vienatvės. Verčiau būkite vienas, bet laimingas, nei poroje su nemylimu žmogumi“, – patarė kitas.

„NUOLATINIAI barniai. Kartais kiek pasiginčyti – nieko baisaus, tačiau, kai tokius pusgalvius girdi klykiant vienas ant kito per kilometrą, jiems paprasčiausiai reikia skirtis“, – žodžių į vatą nevyniojo diskusijos dalyvis.

„Mano manymu, vienintelė priežastis skirtis – kai vienas kitam nebepatinkate. Mačiau poras išgyvenančias didžiulius asmenybių skirtumus, išsiskiriančius pomėgius, politines pažiūras, religijas. Tačiau, jei vienas kitą mėgstate, jokių problemų nekyla. Jei vien nuo minties, kad turėsite grįžti namo pas savo antrą pusę jums užgniaužia gerklę ir verčiau dirbsite viršvalandžius – baikite šią kančią“, – patarė anonimas.

„Jei vienintelė jums likusi veikla – barniai ir seksas“, – nedaugžodžiavo vienas forumo dalyvių.

„Jei prie savo mylimojo negalite būti savimi ir nuolat jaučiatės susikaustęs... Sukite į skirtingas puses“, – patarė „Reddit“ vartotojas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų