Šie vaikų vardai sukėlė tikrą pykčių audrą: viešai išjuokė mamą

Šią savaitę viena mama pareiškė savo nuomonę apie mokyklines uniformas, rašoma dailystar.co.uk. Sarah Mennell iš Hullo, Didžiosios Britanijos, atskleidė, kad visai nesigraužia už mokyklinę uniformą sumokėjusi 250 svarų sterlingų.

Tačiau jos vaikų nuotraukoms išplitus internete, žmonės netrukus ėmė komentuoti jos vaikų vardus.

Žiauriems socialinių tinklų troliams mama mokėjo puikiai atsikirsti – komentatoriai juokavo, kad savo vaikams vardus ji davė alkoholinių gėrimų garbei.

Sarah‘os nuomonė apie mokyklines uniformas internete išplito tuomet, kai socialinių tinklų naudotojai pastebėjo, kad jos vaikų vardai yra Tiamarie ir Jackdanielis.

Vienas tviterio naudotojas juokėsi: „Tiamarie ir Jackdanielis. Koks trečio vardas? Gal Persikų Šnapsas?“

Kitas rašė: „Šiai mamytei turbūt reikėjo geriau pagalvoti apie vardus, kuriuos duoda savo vaikams. WkdBlue, RedStripe, ir AppleSourz pavadinti vaikai ateityje tikrai pasieks karjeros aukštumų.“

Trečias juokavo: „Tiamarmie ir Jackdanielio tėtis „Dr Pepper“ labai nepatenkintas, pasakoja mama Stella.“

Nepaisant kritikos, Sarah motyvavo savo pasirinkimus. Penkių vaikų mama kritikams atrėžė, kad savo vaikams vardus davė ne alkoholinių gėrimų garbei. Ji sako, kad jos vienuolikmetės dukros vardą įkvėpė viena ispanė padavėja. Tuo tarpu dvylikamečio jos sūnaus vardas toks pat, kaip žymaus bėgiko iš Kanados. Ironiška, kad šios mamos alkoholis visai nedomina.

Verslininkė Sarah, susituokusi su savo partneriu Steve‘u, „Hull Live“ sakė: „Šių vardų tikrai nesumąstėme vieną naktį po keleto gėrimų bare.

Už mūsų vaikų vardų neslypi jokie alkoholiniai gėrimai. Mes išvis nevartojame alkoholio, gal tik prieš penkis mėnesius su vyru nusprendėme vieną vakarą per mėnesį dviese išeiti pasisėdėti kur nors kavinėje, todėl tikrai nesame alkoholikai.

Esame sunkiai dirbantys tėvai, kuriems tiesiog patinka originalūs vardai – tai nieko nuostabaus ir jokios sąsajos su gėrimais čia nėra.

Bet įspūdinga, kaip greitai žmonės pasidaro savo išvadas. Mes į šias reakcijas nekreipiame daug dėmesio – pasijuokėme ir tiek.“


Rašyti komentarą...
K
Kaspisija
2019-08-10 07:45:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kam rašomos Anglijos naujienos/ sensacijos Lietuvai? Ar pas mus irgi atsiras tokių durnelių paskaitę šį straipsnį?
Atsakyti
-5

R
R
2019-08-13 23:39:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur jūs žinot ar taps ar ne?! Mastykit ką rasot
Atsakyti
-1

O
Olė
2019-08-09 21:22:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar užmiršote ''Barikadą '', ''Revoliuciją '' , '' Petilietką '' ir t. t. Pasiskaitykite naujovių mėgėjai ''Šuns širdis ' /'rašyt. Bulgakovas / , kils vardams naujesnių idėjų...
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų