Siaubingi skausmai Jonavoje pakirto dvimetį: mama nebegali tylėti

Ingrida Zakarauskienė, auginanti vos dvimetį berniuką, atsidūrė situacijoje, kai jai pačiai teko visomis išgalėmis kovoti dėl savo vaiko sveikatos ir gyvybės.

Jos sūnus su trūkusiu apendicitu buvo girdomas įvairiais antibiotikais, o medikai, pasak mamos tvirtino, kad berniukui – tik angina.

Įtarė anginą ir salmoneliozę

Viskas prasidėjo kovo 7-ąją, kai jos vaiką pradėjo pykinti, o kitą dieną jis tapo vangus ir ėmė karščiuoti.

„Jau kovo 8-ąją atvežėme sūnų į Jonavos ligoninės vaikų skyrių. Ten jam buvo atliktas kraujo tyrimas iš piršto ir diagnozuota angina.

Dar tą pačią dieną prasidėjus viduriavimui buvo papildyta diagnozė – angina ir žarnyno infekcija. Išskyrus papildomą kraujo tyrimą iš piršto, daugiau jokie tyrimai nebuvo atlikti.

Kai po 4 d. temperatūra jau šoktelėjo iki 40 laipsnių Celsijaus, aš paprašiau siuntimo į Kauną, nors buvo pabrėžta jog tai žarnyno infekcija ir angina, kito gydymo t.y penicilino dozės 3k. dienoje mano vaikas negaus. Taip męs atsidūrėme Kauno 2-oje ligoninėje (intensyvios terapijos skyriuje).

Kadangi vaikas viduriavo, buvo paimtas išmatų pasėlis bei pakartotas kraujo tyrimas, čia jau imtas veninis kraujas. Diagnozė – ,,gal ir buvo ta angina, bet pas vaiką šiuo metu įtariama salmoneliozė, laukiam ar laboratorijoje užaugs bakterija”.

Po dviejų dienų (kovo 13d.) buvom perkelti į bendrą skyrių su diagnoze - salmoneliozė, nors bakterija laboratorijoje taip ir neišaugo. Niekas neklausė nei Jonavoje, nei Kaune, kai sakiau, jog vaikas rodo ir sako, jog pilvą skaudą, niekas to net neužrašė, lyg tai būtų smulkmena.

Kai atsidūrėme bendrame skyriuje, vis kartojau „pilvas, pilvas, pilvas“, nes vaikas aiškiai parodo jog jam skauda. Ne tik parodo, bet ir pasako“, - piktinosi Ingrida.

Nustatė trūkusį apendicitą

Ji atvira – nebuvo linkusi ginčytis su medikais, nes neturinti tam kompetencijos, tačiau galiausiai, kaip ji pati sako, jos žodžiai buvo išgirsti.

REKLAMA

„Kovo 15-ąją mano vaikui buvo atliktas echoskopas. Diagnozė išmušė iš vėžių – trūkęs apendicitas. Taip per 1 savaitę mano vaikas atsidūrė jau 3-oje gydymo įstaigoje – Kauno klinikose.

Čia jau mano berniukas buvo skubiai operuojamas, tačiau viskas buvo ne taip, kaip planuota. Vaikui yra įstatyti drenai, kurie padeda išvalyti apendiksą nuo pūlių, kadangi viskas infiltravosi. Jam bus reikalinga dar viena operacija paties apendicito šalinimui“, - pasakojo moteris.


Rašyti komentarą...
R
Raimas
2019-03-19 19:44:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nenubaus tokia sistema ne rusu laikai kai buvo partsekretorius kuriam galejai pasiskusti ir reguodavo.
Atsakyti
-1

v
vale
2019-03-19 19:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
truksta zodziu,jau toks aplaidumas.....
Atsakyti
0

R
Rajonine
2019-03-19 19:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar atsiras kada protingu kurie uzsiimtu rajoniniu polikliniku ,ligoniniu ne viesa patikra????tada pastebetu kas dedasi.Daktarai,girti,tiesiai sviesiai pasakantis uz ka kiek moketi...Vazineju pas daktarus 150 km.bet net suns rajoninems poliklinikoms negaliu patiketi,pamacius rajoniniu darba.Nieko naujo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų