• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Nežinau kaip jūs, bet aš kai būnu alkanas būnu labai piktas ir nenustoju burbėti ir bambėti, gal dėl tos priežasties stengiuosi kasdien kuo dažniau valgyti, nes būti piktam ir suirzusiam man mažiau patinka nei sočiam ir laimingam“, – rašo tinklaraščio „Riebus katinas“ autorius.

2

„Nežinau kaip jūs, bet aš kai būnu alkanas būnu labai piktas ir nenustoju burbėti ir bambėti, gal dėl tos priežasties stengiuosi kasdien kuo dažniau valgyti, nes būti piktam ir suirzusiam man mažiau patinka nei sočiam ir laimingam“, – rašo tinklaraščio „Riebus katinas“ autorius.

REKLAMA

Bet būna tokių dienų kai per dienos darbus ir rūpesčius užsimiršęs, dienai gerai įpusėjus prisimenu, kad esu dar net be pusryčių, o ką jau kalbėti apie pietus.

Tada skrandyje įsitaisęs maištaujantis alkio kirminas pradeda groti visomis nervų stygomis, ko pasekoje pirmiausia kliūna Katinienei.

Tokias mano vidines būsenas ji pastebi joms dar net neprasidėjus.

Pasirino maisto vagonėlį

Tad ir šį kartą bandydama bent mano alkio kirminą apmarinti, kad aš eilinį kartą nekrisčiau į gilią nervinę depresiją, pasiūlė suvalgyti po mėsainį, stabtelėjus prie pirmo pasitaikiusio greito maisto vagonėlio.

„Burbi Burbi” meniu pasirinkimas buvo toks platus, kad užsimiršęs jog stabtelėjome tik poros mėsainių, užsakymą net kelis kartus padidinau.

REKLAMA
REKLAMA

Kurį laiką vagonėlis buvo net įkaitęs nuo veiksmo jame po gauto užsakymo, o aš alkanas vos padaręs kelis kadrus gavau nuo jo pasitraukti per saugų atstumą, kad iš jo sklindantys gaminamo maisto kvapai manęs neįvarytų į milžinišką seilėtekį.

REKLAMA

Nors mūsų užsakymas ir pagamino greitai, bet alkanam užuodžiant įvairius gardaus maisto kvapus tos laukimo minutės pasąmonėje  virto ilgomis valandomis.

Sunkiausios buvo tos dešimt minučių kelio iki namų, važiuojant automobilyje, kuris visas per trumpą laiką pakvipo „Burbi Burbi” vagonėlyje pagamintu maistu.

Tą akimirką kažkodėl pagalvojau apie maistą pristatančius kurjerius ir supratau, kad dėl panašių kvapų tokio darbo dirbti negalėčiau. Tad užuojauta jums,kurjeriams, nelengvame jūsų darbe.

REKLAMA
REKLAMA

Vištiena

Maisto fiestą pradėjome nuo vištienos, mėsainius atidėdami pabaigai.

Katinienė mėgėja vištienos file, tai ji sau užsisakė vištienos juostelių.Ji mėgėja liesesnės mėsos.

O aš esu „maniakas” vištienos sparnelių.

Dažnai jau taip pasitaiko, kad užrašas meniu – aštru, nieko bendro su patiekalo aštrumu neturi, bet patikėkit manim, šie sparneliai tokio puikaus aštrumo, kad jis net mirusį prikeltų, jei sparneliu jam brūkštelėtumėt per lūpas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gal pavyzdys su mirusiu ir ne koks, bet kaip mano sūnus sako – sparnelius užskaitau. Sparneliai išties verti vadintis aštriais.

WOK su krevetėmis

Jei jau pamiršote, tai primenu, kad tą dieną buvau labai alkanas ir jei dabar rašau, kad prieš mėsainį suvalgiau dar makaronų su krevetėmis, po šiuo tekstu komentaruose nebūtina rašyti: kur jums tiek telpa.

Bet suvalgęs gan nemažą „wok su krevetėmis” porciją ir žvelgdamas į dar manęs laukiantį mėsainį supratau, kad mėsainį visą vargu ar man pavyks įveikti.

REKLAMA

Mėsainiai

O dar kažkodėl darydamas užsakymą užsisakiau papildomai prie mėsainio ir bulvyčių, lyg to milžiniško mėsainio man neužtektų.

Nors ir kaip stipriai bus pramankštintas jūsų žandikaulis, bet tokį mėsainį apžioti reikės didelių pastangų.

Net man, turinčiam juodą diržą maisto valgyme. Šį kartą tai padaryti buvo misija neįmanoma. O dar tie bandelės viduje tūnantys priedai, spaudžiant mėsainį, lyg atgyja ir bando per visas puses sprukti lauk, padedami slidaus padažo. Žodžiu per alkūnes varvėjo, bet ir burnoje turėjau. Kažkaip taip skamba liaudės patarlė.

REKLAMA

Kadangi Katinienė labai mėgsta pievagrybius ir esant progai visur jų bando įmaišyti, tai „Burbi Burbi” firminis burgeris buvo lyg pagal jos specialų užsakymą pagamintas.

Nors jos mėsainis buvo kiek mažesnis, bet problemų su bandymu mėsainį apžioti turėjo ir Katinienė, tad teko pasinaudoti turimais namie stalo įrankiais.

Įvertinimas

Reziumuoju. Džiaugiuosi, kad tą dieną mane užklupo alkis būtent netoli šio vagonėlio, nes jei ne tas mano didžiausias priešas – alkis, vargu ar mes su Katiniene būtume aptikę tokį greito maisto lobyną ir būtume taip skaniai papietavę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Burbi Burbi” vagonėlis mažytis, bet jų siūlomas patiekalų asortimentas milžiniškas. Ir nei su vienu  patiekalu jie mūsų nenuvylė.

Vertinu „Burbi Burbi” 5/5 ir net neabejoju, kad greitu metu aš čia vėl sugrįšiu ir nebūtinai kamuojamas alkio, o tiesiog tada kai užsimanysiu Kaune suvalgyti skanų mėsainį.

Burbi Burbi

Pramonės pr. 25, Kaunas

Šaltinis: Riebus katinas

Save rašytoju vadinantis dručkis geriau parašydavo, bet gal daugiau paimdavo ar suėsdavo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų