Senberniu vadinamas emigrantas ieško mylimosios: pasakė, kokios trokšta

 Pavieniems emigrantams, gyventi į užsienio šalį išvykstantiems be antrosios pusės, ten dažnai tenka susidurti su liūdna kasdienybe, kurios palydovai – vienatvė ir gimtosios šalies ilgesys.

58

LRT televizijos laidos „Emigrantai“ herojus Ernestas Graželis visiškai atviras – jis vienas tų, kuris užsienyje susidūrė su šiais sunkumais. Kiekvieną dieną trisdešimtmetis pradeda ir užbaigia su mintimis apie mylimosios paieškas. Vyras svajoja sutikti tą vienintelę, kuriai galėtų kartoti žodį „myliu“.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįprastame kastinge Londone – būrys emigravusių lietuvaičių ir iš viešumos dingusi V. Emanuel

„Aš esu Ernestas, gyvenu Anglijoje. Man čia yra labai liūdna, vieniša, todėl ieškau merginos. Jeigu aš tau patikau, susižavėjai manimi, atsiliepk“, - į dailiosios lyties atstoves šį antradienio vakarą kreipsis emigrantas E. Graželis.

Vyras įsitikinęs, kad beveik devynis milijonus gyventojų turinčiame Londone privalo atsirasti bent viena mergina, kuriai jis patiks. Deja, iki šiol paieškos buvo bevaisės. Ir nors Ernestą bičiuliai jau praminė senberniu, su šia etikete jis susitaikyti nesiruošia.

Trisdešimtetis pastebėjo, kad merginos į Angliją dažniausiai atvyksta su antrosiomis pusėmis, o štai vyrukai pagrinde vieniši, todėl susiporuoti labai mažai šansų.

Anglijos sostinėje šešis metus ieškojęs merginos Ernestas nerado nei vienos, nes ieško tik rimtų santykių. Be to, išrinktoji turi būti kilusi tik iš Lietuvos. „Lietuvaitės todėl, kad jos šeimininkės geros, daro balandėlius gerai, cepelinus, bulvinius blynus, kotletus, ko aš nesugebu“, - laidoje sakys jis.

Tiesa, čia reikalavimai merginoms nesibaigia – sunkiai lenkdamas nugarą statybose E. Graželis tikrai nesiruošia skirti išlaikymo vienišoms mamytėms ar tiesiog toms, kurios tikslingai medžioja vyrus su pinigais. „Rėmėjas aš tikrai nebūsiu, vertinu tai, ką užsidirbu“, - tvirtai sako jis. Visgi vyras turi ką pasiūlyti – pristatydamas save Ernestas sako, kad turi daug gerų savybių, dėl ko jaunos gražuolės turėtų rikiuotis į eilę prie jo: „Moku vištieną daryti, kiaušinienę iškepti, bulves labai skaniai ir plovą.“

Pagrindinė antrosios pusės paieškų vieta Ernestui – internetas. Lietuvis naršo įvairiausiuose pažinčių puslapiuose, naudoja specialias programėles, tačiau rezultatai nedžiugina. Laidos „Emigrantai“ kūrėjų komandą vaikinas sutiko su šypsena, kuri nedingo ir viso pokalbio metu. Visgi juokiasi, o širdyje labai liūdna – prisipažins Ernestas. Vyras jau seniai su niekuo nuoširdžiai nesikalbėjęs, nes niekam Anglijoje nerūpi jo vidiniai išgyvenimai ir sielvartai.


Rašyti komentarą...
J
Jam
2018-04-17 17:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia tarnaites. Ir jis bjauraus budo. Turesit ir uz naujus triusikus atsiskaityt. Ir puse metu bambes,kad esi islaidi,galejai senus susilopyti. Merginos,bukit atsargios. Nes jei jis pamanys,kad per daug suvalgei pasimtymo metu,lieps susimoketi. Jis besirdis,sako,vienisa mama jam netinka. Patevis mane mylejo kaip savo vaika,tikri tevai taip nesirupina savo vaikais kaip mane mylejo. O sitas zaunys be sustojimo. Jam reik nemokamo sekso ir tarnaites dykai
Atsakyti
-3

n
nesvarbu
2018-05-15 17:55:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
O iš kur jūs žinote kad taip rašote?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų