Seksas nėštumo metu? Ginekologė pasakė, ar galima

Šis klausimas yra intymus ir daugeliui sukelia net šiokį tokį nepatogumo jausmą. Ar moterims nėštumo metu galima mylėtis? Nuomonių yra įvairių, tačiau turbūt viena svariausių nuomonių šioje vietoje – ekspertų verdiktas.

28

Ekspertų teigimu, svarbiausia, kaip dėl nėštumo faktoriaus jaučiasi pati moteris ir jos mylimas vyras. Pasirodo, kad seksas nėštumo metu ne tik ne pavojingas, bet gali turėti ir įvairialypės naudos. Ekspertai netgi vieningai tikina, kad seksas nėštumo metu sukelia daugiau malonumo, tačiau tam būtina mylėti savo partnerį.

Mokslininkai tikina, kad nėštumo metu patiriamas orgazmas gali padėti naujagimiams gimti sveikesniems. Taip pat tai apsaugo nuo to, kad vaikas gali gimti neišnešiotas.

Mokslininkai taip pat atsakė į pagrindinius klausimus, kurie labiausiai domina moteris.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stambioms merginoms seksas – tabu? Ji išbraukė šį stereotipą

Ar jūsų mažylis gali patirti skausmą?

Tikrai ne.

Amnionas arba vandenmaišis turi storą sienelę. Amnionas atlieka nemažai funkcijų: amortizuoja vaisiaus judesius, apsaugo vaisiaus odą nuo išdžiūvimo, o varškinis vaisiaus dangalas, neleidžia odai permirkti; leidžia vaisiui laisvai judėti, ir neleidžia suaugti jam su amniono siena, dėl to vystosi sąnariai; palaiko kūno temperatūrą; užtikrina simetrišką kūno augimą; lemia normalią plaučių sklaidą; vandenys padeda vaisiui užgimti.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Santykiai ir seksas

Ar nėščia moteris gali patirti malonumą sekso metu?

Tikrai taip.

Žinoma, dėl to turi stengtis tiek vyras, tiek moteris. Svarbiausia abipusis pasitikėjimas. Tiesa, kai kurios moterys tikina, kad esant nėščiai sunkiau patirti orgazmą. Mokslininkai ir ginekologai turi paprastą atsakymą. Tai nutinka dėl to, kad kai kurios moterys dėl psichologinių priežasčių nesugeba atsipalaiduoti.

Ar nėštumo metu vyrui jūs esate patraukli?

Žinoma.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų