REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Vilniaus senamiestyje į vėlyvuosius prieškalėdinius pusryčius šią savaitę rinkosi aktyviai veiklai angažuotos jaunos moterys, kurios dalijosi sėkmingos karjeros receptais visiškai skirtingose verslo srityse.

Vilniaus senamiestyje į vėlyvuosius prieškalėdinius pusryčius šią savaitę rinkosi aktyviai veiklai angažuotos jaunos moterys, kurios dalijosi sėkmingos karjeros receptais visiškai skirtingose verslo srityse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Renginio organizatorė Laura Kornelija Inamedinova džiaugėsi, kad tokie susitikimai po ilgo karantino suvaržymų laikotarpio vėl grįžta į veiklių moterų dienotvarkę, nes naujos pažintys, naujos idėjos ir bendraminčių patarimai bei palaikymas jaunoms, savo verslus kuriančioms moterims ir merginoms yra itin svarbūs.

REKLAMA

„Vėlyvuosius Kalėdinius pusryčius, vadinamuosius brančus organizuoju jau ketvirtus metus ir labai džiaugiuosi, kad po ilgos pandeminės pertraukos ši prasminga tradicija vėl grįžta į vėžes, ir galime laisviau susitikti, dalintis naujomis idėjomis, patarimais, atnaujinti kontaktus“, – pasakoja Laura Kornelija, savo nuosavą verslą pradėjusi būdama 20-ies.

Šiandien Laurai Kornelijai tik 26-eri, o jos karjeros knygoje – vien įspūdingi pasiekimai ir faktai: dirbo žurnaliste „Forbes“ ir „Huffington Post“, įkūrė rinkodaros, dizaino ir internetinių svetainių kūrimo agentūrą LKI Consulting, kuriai sėkmingai vadovauja, yra „Women Entrepreneur Magazine“ top moterų verslininkiųgeriausiųjų dešimtuke ir „Women in International Business by Silicon Valley Times“ dešimtuke, taip pat yra HuffPost patvirtinta viešųjų ryšių ekspertė ir FinTech konsultantė.

REKLAMA
REKLAMA

Laura Kornelija įsitikinusi, kad moterys, veikiančios skirtinguose sektoriuose, nėra viena kitai priešės ar konkurentės, o jų patirtis yra neįkainojama: „Moterims versle reikalingas palaikymas, supratimas, padrąsinimas, bendrumo jausmas, taigi panašūs renginiai padeda įtvirtinti pažintis ir bendrystę, atrasti nuoširdų palaikymą, gauti gerų patarimų. Šį kartą daugiausiai dėmesio skyrėme aktualiems informacinių technologijų, socialinės atsakomybės versle klausimams bei verslo plėtros galimybėms.“

Sėkminga verslininkė mėgsta juokauti, kad už kiekvienos stiprios moters yra jos geriausia draugė: „Kurti nuosavą verslą, siekti savo tikslų nėra lengva, tačiau kai turi stiprų draugių ratą šalia, kurios tave palaiko ir motyvuoja, – žingsnius vardan sėkmės žengti lengviau. Man pačiai, tik pradėjus karjerą, to palaikymo trūko, todėl labai noriu padėti kitoms jaunoms moterims ir merginoms žengti į verslo pasaulį drąsiai ir užtikrintai.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jai antrina verslininkė Natalija Martinavičienė, įsitikinusi, kad moterys moka draugauti ir būti solidarios. „Norime sugriauti mitus ir stereotipus, kad moterys tarpusavyje yra konkurentės. Priešingai – moterų draugystė ir palaikymas gali būti nuoširdus ir besąlygiškas. Moteris moterį supras geriausiai. Pasidalinimas energija, patarimais tiek profesinėje tiek gyvenimiškomis temomis yra labai svarbūs. Gera augti, kurti ir tobulėti kartu, taip lengviau, nes kai padedi kitai – padedi ir pati sau”, – sako Natalija.

„Stiprios, sėkmingos, savimi pasitikinčios ir kalnus nuversti galinčios moterys turi būti kartu, dalintis savo patirtimi ir įkvėpti vieną kitą. Galbūt skamba neįtikinamai, tačiau juk viskas priklauso nuo mūsų pačių požiūrio. Džiaugiuosi, kad mane supa būtent tokios moterys. Dar labiau džiaugiuosi, kad mano draugė Laura buria tokias šaunias, veiklias moteris aplink save. Kaskart dalyvaudama jos renginyje žinau, kad sutiksiu vis naujų ir be galo įkvepiančių moterų", – sako renginio dalyvė TV ir radijo laidų vedėja, visuomenininkė Luka Lesauskaite.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų