• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paauglė Alexis nesuprato, kas vyksta, kai prieš einant į mokyklą jai stipriai suskaudo nugarą. Vėliau ji suvokė, kad ji nėščia, nes prasidėjo gimdymas.

Paauglė Alexis nesuprato, kas vyksta, kai prieš einant į mokyklą jai stipriai suskaudo nugarą. Vėliau ji suvokė, kad ji nėščia, nes prasidėjo gimdymas.

REKLAMA

Jaunoji mama atskleidė, kad pagimdė sūnų ant svetainės grindų, kai jai buvo 15 metų, net nežinodama, kad yra nėščia.

Alexis, kurios sūnui Hariui dabar ketveri, savo alexis.queen18 „TikTok“ tinkle sukūrė daugybę vaizdo įrašų apie tai, kaip klostėsi ši drama, o paskutinis jos įrašas buvo įkeltas sekmadienį, rašo dailystar.co.uk.

Jautė tik vieną nėštumo požymį

Viename iš klipų, kuris buvo peržiūrėtas 6 milijonus kartų, Alexis sakė jautusi tik vieną nėštumo požymį ‒ rėmenį, tačiau atliko testą ir jis buvo neigiamas, todėl ji visiškai nežinojo, kas vyksta kol prasidėjo gimdymas.

Alexis prisiminė, kad „jos mėnesinės buvo reguliarios ir nebuvo jokių nėštumo simptomų“. 2017 metų rugsėjo 5 dieną vienuoliktokė Alexis pradėjo naujus mokslo metus. Ji pasakojo:

REKLAMA
REKLAMA

„Mokykloje puikiai praleidau dieną. Besiruošiant miegoti, šiek tiek suskaudo nugarą, todėl išgėriau skausmą malšinančių vaistų ir nieko neįtariau. Nemiegojau visą naktį dėl nuolatinių nugaros skausmų, pažadinau mamą ir tėtį 6 valandą ryto, o jie manė, kad aš tiesiog apsimetinėju ir nenoriu eiti mokyklon, taigi jie privertė mane apsirengti uniformą“.

REKLAMA

@alexis.queen18

Storytime about my cryptic pregnancy! Like&follow if you want a pt.2 #crypticpregnancy #foryoupage #fyp #teenmum #storytime #followme #surprisebaby

♬ original sound - Sarah Cothran

Alexis sakė, kad skausmas sustiprėjo, o jos tėvai pagaliau suprato, kad vyksta kažkas rimto. Ji sakė:

„Prieš išeinant į mokyklą nuėjau į tualetą ir pajutau norą stangintis. Mamai šaukiau, kad prasideda gimdymas. Mama šūktelėjo, kad ateičiau, pažvelgė man po sijonu ir ją ištiko šokas, kai pamatė kūdikio galvutę, o tėtis išlėkė pro duris ieškoti nėštumo testo“.

REKLAMA
REKLAMA

Kitame vaizdo įraše ji pasakojo, kad grįžęs tėtis galiausiai „išmėtė testus“ ir ramindamas laikė ją už rankos.

Aleksis sakė, kad gimęs sūnus neverkė ir ji bijojo, kad kažkas negerai, bet kai jis pirmą kartą suverkė ir buvo uždėtas jai ant krūtinės, tai buvo „pats geriausias jausmas“. Merginos tėvai jai padėjo, o kūdikio tėvas apsidžiaugė netikėtu siurprizu, o vėliau persikėlė pas Alexis ir padeda auginti sūnų.

Tėtis visai bukas, matyti vaiko galva, o jis bėga nėštumui nustatyti testo. Visi nepilno proto. Tėtis nežino, kaip atsirado jo dukra
Jūs ir rašlevotojai šleivaplunksniai. Jūs patys bent paskaitot, ką parašot? Gal jau laikas būtų nustot rūkyt tą, ką jūs ten rūkot, nemanot?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų