• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aimee 'Jacqueline' Ayala džiaugsmingai ruošėsi kūdikio gimimui, bet taip ir neturėjo progos jį palaikyti ant rankų, kai paskutiniais nėštumo mėnesiais užsikrėtė Covid-19.

Aimee 'Jacqueline' Ayala džiaugsmingai ruošėsi kūdikio gimimui, bet taip ir neturėjo progos jį palaikyti ant rankų, kai paskutiniais nėštumo mėnesiais užsikrėtė Covid-19.

REKLAMA

22 metų Aimee 'Jacqueline' Ayala iš El Paso, Teksaso (JAV), užsikrėtė virusu likus mėnesiui iki gimdymo ir po šešių dienų, lapkričio 13 dieną, jai skubiai buvo atliktas Cezario pjūvis. 

Naujagimė Addison Mariand Morales gimė sveika, tačiau Jacqueline būklė toliau blogėjo ir lapkričio 30 dieną ji mirė, rašo mirror.co.uk. Besilaukianti mama atrodė sveika ir laiminga, kai pozavo kelioms nuotraukoms, įkeltoms į „Facebook“ socialinį tinklą, kuriose ji rodė savo apvalų pilvuką ir drabužėlius naujagimiui.

Internete rašė, kad nuo jos atskyrė kūdikį 

Tačiau lapkričio 13 dieną nustačius teigiamą Covid-19 testą, Jacqueline buvo paguldyta į ligoninę ir tik trumpam tepamatė savo dukrą, o tada jos sveikata labai pablogėjo. Ji spėjo internete paskelbti apie savo „depresiją ir neviltį“, kai nuo jos atskyrė kūdikį, nes kvėpavimui palengvinti moterį reikėjo intubuoti.

REKLAMA
REKLAMA

Po dviejų dienų Aimee mirė. Ji paliko savo naujągimę ir vyrą Juan Pablo Morales Orozco. Jos sesuo Kimberly Ayala sakė: „Bėgant savaitėms, jos sveikata tik blogėjo, o paskui sustojo širdis. Ji dar galėjo kvėpuoti, bet širdis sustojo. Suvokimas, kad ji niekada negalės sūpuoti savo dukrelės, buvo blogiausia. Ji ją taip mylėjo, žinome, kad tikrai mylėjo, nes paaukojo už ją savo gyvybę“, ‒ sakė Kimberly.

REKLAMA

Vienu metu Jacqueline buvo mirusi 15 minučių ir nors ji buvo atgaivinta, jai buvo konstatuota smegenų mirtis ir oficialiai ji mirė lapkričio 30 dieną. Neaišku, ar Jaqueline buvo paskiepyta nuo Covid-19 ir ar ji mirė užsikrėtusi nauja Omicron viruso atmaina, rašoma mirror.co.uk

„GoFundMe puslapyje“, savo gimtąja ispanų kalba, Kimberly pagerbė savo sesers nesavanaudiškumą ir pridūrė, kad ji atidavė gyvybę už savo kūdikį. Žinutėje ji rašė: „Jacqueline buvo toks gražus žmogus savo vidumi ir išore. Nors negalėjo palaikyti kūdikio ant rankų, ji parodė dukrelei savo motinišką meilę. Ji atidavė viską dėl savo dukrytės gyvybės“.

Velionės vyras Juanas Pablo Moralesas Orozco parsivežė mergaitę namo. Jis pasakė: „Galėjau parsivežti ją namo, laikyti ant rankų ir miegoti greta jos. Ji yra mano stiprybė... tai ji mane nešioja, o ne aš ją“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų