• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas.  Atrodo, teks padirbėti: visgi metų pabaiga ir visų akys kryps į jus - kas gi dar viską spės? Geroji žinia – darbe vyraus nedideli darbai ir greitai tvarkomi reikalai, tad smarkiai nepervargsite. Palankus metas metų pabaigos kelionei, pirmiausia tokiai, kuri skatina daug judėti. 

Jautis. Didelio įkvėpimo kažko siekti ir kažkur veržtis nebus, o ir aplinkybės neskatins. Tačiau dabar yra geras laikas metų pabaigos kelionei – prasiblaškyti, patirti malonių įspūdžių pavyktų puikiai. Sėkmė lydės ir tuos, kurie palaiko dalykinius ryšius su užsieniu. 

Dvyniai. Su kasdieniais darbais ir reikalais susitvarkysite nesunkiai, viską darysite kruopščiai ir nuosekliai, o didieji tikslai kol kas palauks. Galbūt pavyks sutvarkyti kai kuriuos finansinius reikalus. Atidumo, apdairumo prireiks asmeniniuose santykiuose – ta ana pusė gali būti pernelyg veikli ir reikli. 

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys. Daug kas priklausys ne nuo jūsų noro ar valios, o nuo aplinkos – nuo kitų ar kito žmogaus, nuo aplinkybių. Ta ana pusė bus ganėtinai veikli, įdomi, stengsis ir įtraukti ir siūlys įdomių, naudingų dalykų, kuriais beliks tiktai tinkamai pasinaudoti. Geras metas rūpintis naminiais gyvūnais. 

REKLAMA

Liūtas. Kasdieniai darbai, reikalai, visokios pareigos, kurių negalima atidėti rikiuosis į eilę ir reikės imtis visko iš eilės – kantriai ir pareigingai. Kita vertus, galima bus pasidžiaugti, kad tvarkos apie jus netrukus bus daugiau. Bus ir šiek tiek pramogų – pirmiausia tokių, kurios skatina judėti, ką nors veikti. 

Mergelė. Metas linksmas ir smagus – būsite labai kūrybiški, puikios nuotaikos, o progų pritaikyti šias savybes praktikoje bus išties nemažai, tad savaitė bus išties šventiška. Namie būsite labai veiklūs. Viena vertus, viskas stos į vietas, kita vertus, liepiamosios nuosakos gali būti šiek tiek per daug…

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Būsite labai judrūs, vairuosite sportiniu stiliumi. O darbe vyraus įprasti darbai, todėl dėmesys sklandžiai nukryps namų, šeimos reikalų link – čia būsite ir veiklūs, ir išradingi, ir kūrybingi, bus lengva suburti namiškius, šeimos narius ir darbui, ir šventei. 

Skorpionas. Ši savaitė – laikas judėjimui ir laikas bendravimui – ir dalykiniam, ir su draugais bei artimaisiais, aptarti tikrai bus ką. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokymusi. Atrodo, ir kai kurie piniginiai reikalai atrodys visai neblogai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Būsite energingi, veiklūs, sportiški, linkę link tikslo judėti greitai, nesidairant į šalis, be didesnių skrupulų – maždaug kaip sporto varžybose. Žinoma, geriausiai seksis ta veikla, kurios imsitės patys. Tikėtina, kad nemažai džiaugsmo suteiks ir sėkmingai susiklostę piniginiai reikalai. 

Ožiaragis. Būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su esančiais greta. Taip pat labai mikliai ir išradingai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių gali būti nemažai. Kol neprasidėjo šventės – puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija ir transportu. 

REKLAMA

Vandenis. Gali susidaryti įspūdis, kad kad pasaulis su savo vargais, džiaugsmais ir rūpesčiais yra sau, o jūs – sau. Visas šventinis ar prieššventinis šurmulys jus menkai teužkabins, o dalykinių reikalų bus nedaug. Beliks dažniau pabūti su savimi, stebėti kas vyksta aplink ir kaupti jėgas ateičiai – netrukus prireiks. 

Žuvys. Gali būti, kad nemažai veiklos bus darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, bet ir jėgų bei nusiteikimo nestigs – susitvarkysite puikiai. Taip pat dabar dažnai džiugins artimi draugai, bendraminčiai – bus smagu ne tik aptarti rūpimus dalykus, bet ir kai ką nuveikti visiems kartu. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų