naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Darbe kiek daugiau padirbėti reikės tiktai savaitės pradžioje, vėliau viskas aprims – iki metų pabaigos darbymečio, kuris prasidės kitą savaitę. O ši dar palanki sprukti į smagią kelionę – poilsis ir įspūdžiai garantuoti. Palankus metas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu. 

Jautis. Darbe darbų ne per daugiausia, kiek greičiau suktis reikės nebent savaitės viduryje. Bus svarbūs asmeniniai santykiai su kai kuriais žmonėmis ir kova dėl teisybės, teisingumo – šį kartą jūsų priešai turės rimtai pasisaugoti. Palankus metas kelionėms tęsiasi, bet jau eina į pabaigą. 

Dvyniai. Dabar daug kas priklausys nuo aplinkos – nuo kitų ar greičiau nuo kito asmens, ryšių, aplinkybių – ta ana pusė dominuos, bet kartu siūlys smagius, įdomius dalykus, kuriais beliks tiktai pasinaudoti. Taip pat ši savaitė palanki rūpintis savo sveikata, ypač sveikatingumu. 

REKLAMA

Vėžys. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, reikalai, įsipareigojimai rikiuosis į eilę ir reikalaus, kad viską atliktumėte, sutvarkytumėte sklandžiai ir pareigingai – teks klampoti. Visgi ir pramogų nestigs, pirmiausia tokių, kurios skatina pajudėti. Džiugins santykiai su svarbiais jums žmonėmis. Arba vienu žmogumi. 

REKLAMA

Liūtas. Nusiteikti rimtai bus sunku – būsite linksmi, kūrybiški ir linkę išnaudoti visas progas smagiai pasilinksminti – jų dabar bus išties nemažai. Į pabaigą eina laikas, kai patogu rūpintis namų, būsto reikalais. Taip pat dabar geras metas rūpintis sveikata, sveikatingumu – ir nebūtinai vien savu. 

Mergelė. Turbūt daugiausia laiko bei dėmesio paprašys namai, šeimos reikalai – jų dabar gali būti nemažai ir pačių įvairiausių. Tikėtina, kad reikės daug ką aptarti su namiškiais, šeimos nariais. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug progų smagiai pasilinksmini. Būsite labai kūrybiški. 

REKLAMA

Svarstyklės. Būsite labai atviri, daug ir su malonumu bendrausite įvairiausiomis temomis, bet pirmiausia – dalykinėmis. Tęsiasi, bet jau eina į pabaigą palankus laikas greitai ir ryžtingai tvarkyti piniginius reikalus, siekti apčiuopiamos naudos. Namiškius džiugins jūsų pastangos namus daryti gražesnius ir jaukesnius. 

Skorpionas. Vis dar būsite labai veiklūs, energingi ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, nesidairant. Tačiau ši savaitė paskutinė tokia – vėliau ta vidinė spyruoklė atsileis. Taip pat dabar sėkmė lydės tvarkant piniginius, turtinius reikalus, siekiant apčiuopiamos naudos. 

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kūrybingi ir mitriai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių kaip tyčia gali būti nemažai. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, tiems, kurie mokosi ar moko kitus. Sėkmė lydės ir siekiant finansinės naudos. 

Ožiaragis. Būsite atsipalaidavę, kūrybingi, puikios nuotaikos ir netgi jausmingi. Puikiai seksis bet kokia veikla, susijusi su grožio, patogumų kūrimu, pramogomis, svetingumu. Artimi draugai pasistengs, kad neaptingtumėte, daugiau judėtumėte ir visi kartu nuveiktumėte ką mielo ir smagaus. 

REKLAMA

Vandenis. Tikrai bus ką veikti darbe, profesijos srityje, viską reikės daryti greitai ir tiksliai. Kita vertus, vyraus gerai žinomi darbai, todėl labai sunku tikrai nebus. Smagia veikla, smagiais pokalbiais nudžiugins artimi draugai. Galbūt visiems kartu ir nuveikti ką nors smagaus pavyks. 

Žuvys. Nemažai nedidelių, bet gana svarbių darbų bus darbe. Viską reikės daryti greitai, prireiks ir kūrybiškumo. Palankus metas veiklai, susijusiai su žiniomis, informacija ir neilgomis kelionėmis, išvykomis. Iš kelionių palankiau grįžti, nei į jas vykti. Netikėtos naudos gali atnešti savaitės pabaiga. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų