• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai Saulius pradėjo merginti Loretą, jis dar gyveno su Nijole. Ši, sužinojusi apie slaptą romaną, sukrovė neištikimojo daiktus ir permetė Loretai per tvorą.

Kai Saulius pradėjo merginti Loretą, jis dar gyveno su Nijole. Ši, sužinojusi apie slaptą romaną, sukrovė neištikimojo daiktus ir permetė Loretai per tvorą.

REKLAMA

Loreta ir už ją 15 metų vyresnis Saulius pažįstami nuo tada, kai moteriai buvo 14-ka. Jiedu augo netoliese, buvo draugai, o kurį laiką ir vienas kito simpatijos. Deja, rimti santykiai tarp vyro ir moters nesusiklostė. Loreta buvo ištekėjusi 3 kartus, po paskutinės santuokos liko našle, o Sauliaus santuoka su Nijole, kurią išardė atgimę jausmai Loretai, buvo antroji.

Pasirinko vaikystės meilę

Saulius paaiškino, kodėl su Nijole gyventi jam tapo nebemiela. Esą ji vyrui vis priekaištaudavo, kai šis pasiūlydavo pagalbą svetimoms moterims, įtardavo jį esant neištikimą. O tada, kai Loreta jo paprašė paslaugos ir Saulius moterį po ilgo laiko išvydo vėl, jis nebegalėjo sulaikyti plūstančių jausmų.

„Jis mane pabučiavo. Į lūpas“, – atskleidė Loreta.

„Myliu tik vieną. Ten aš nebenorėjau būt, man jau nervai nebelaikė“, – aiškino vyras.

Loreta, supratusi, kad įsivėlė į romantinius santykius su užimtu vyru, esą nesijautė labai gerai, ją graužė sąžinė. Moteris skatino vyrą pasirinkti vieną iš dviejų, ją arba Nijolę.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš jam kiekvieną dieną dariau spaudimą, kad apsisprestų“, – sakė Loreta.

Nemenkai įniršo

O kai vyras galiausiai apsisprendė, kad su Nijole viskas baigta ir jai pranešė, jog myli Loretą, buvusi žmona įniršo. Loreta pasakojo, kad, kol buvo darbe, jai pranešė, jog per jos tvorą Nijolė mėto Sauliaus daiktus, purškia jį su ašarinėmis dujomis.

REKLAMA

„Ji pradėjo koliotis, kilo škvalas per visą kaimą“, – pasakojo Loreta.

Nijolės nepavyko sutramdyti, todėl teko kviesti policiją. Laidos vedėjai Renatai Šakalytei-Jakovlevai paklausus, ar po šio incidento moterims pavyko pasikalbėti ir išspręsti nesutarimus, Loreta atsakė, jog su nuolat necenzūriniais žodžiais kalbančia Nijole žmogiškai pasikalbėti beveik neįmanoma.

„Aš neturiu, ką jai pasakyt“, – tikino Loreta.

Jeigu su Nijole kalbėtis Loreta nenori, tai pokalbis su Sauliumi – būtinas. Loreta neslėpė, kad jaučia padariusi klaidą, kai apsisprendė pradėti puoselėti santykius su Sauliumi, nes vyras turi blogų įpročių, kurių niekaip nepavyksta atsikratyti. 

Ar Loreta suteiks Sauliui antrą šansą? 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų