Saulėje nudegusi moteris atsidūrė ligoninėje: nepadėjo net apsauginis kremas

Moteris stipriai nudegė keletą popietės valandų praleidusi paplūdimyje, nors ir visą laiką buvo pasitepusi 30 SPF kremu nuo saulės.

Danielle Fitzimons tris valandas praleido Buncrana paplūdimyje su savo tėčiu Stephanu (54) ir dukromis Khloe (9) ir Hayleigh (8). 31 metų amžiaus moteris nusipirko „Malibu Lotion Spray“ 30 SPF purškiklio ir juo tepėsi daugelį kartų.

Tačiau nepaisant to Danielle naktį pabudo krečiama skausmų. Ji nuotraukose įamžino, kaip atrodė jos nudegimai ant nugaros – liko 30 ir 60 cm žymės. Viršutinė nugaros dalis buvo nusėta pūslėmis, kurios trūko jai atsigulus, pasakoja nukentėjusioji, rašoma dailystar.co.uk.

Nugara priminė trečiojo lygio nudegimus

Moteris kreipėsi į ligoninę, kur medikai jai pasakė, kad jos nugara taip primena trečiojo lygio nudegimus, kiek tai apskritai įmanoma nuo saulės. Danielle sako, kad skausmas buvo toks siaubingas, kad dabar ji bijo išeiti į lauką, kol lauke dar vis karšta.

Vieniša mama pasidalino savo nudegimų nuotraukomis feisbuke, kur į jas sureagavo daugiau nei 3 000 žmonių. Moteris pasiskundė kremo gamintojams, kurie jai nurodė tiesiog užpildyti formą – kompanijos atstovai sako, kad daugelis žmonių paprastai nežino, kiek losjono iš tiesų reikia teptis. Dabar Danielle skundžiasi, kad visa jos oda nusėta „tūkstančiais pūslelių“.

Apie skausmą ji pasakojo taip: „Negaliu atsigulti, negaliu šukuotis plaukų, nieko negaliu daryti. Skauda taip stipriai, kad jaučiuosi kaip sunkiai susirgusi. Tai tiesiog nepakeliama. Nesuprantu, kodėl visiems kitiems viskas gerai, o man vienai taip atsitiko. Medikai ligoninėje sakė, kad į trečio laipsnio nudegimą panašesnio nudegimo nuo saulės dar nėra matę.

Tvarstydami žaizdas man davė deguonies ir specialių dujų, į perrišimus turiu vaikščioti beveik kasdien. Kai bandau atsigulti pūslės ima plyšinėti, pūliai bėga man per nugarą ir pečius.“

Kremu tepėsi keletą kartų

Danielle sako nesuprantanti, kaip tai galėjo nutikti – juk kremu ji tepėsi keletą kartų. Ji sako: „Paprastai labai gražiai įdegu. Niekada dar nesu nudegusi. Dažniausiai būdavau tamsesnė, nes papildomai naudodavau dar ir įdegio kremą. Kremu tepiausi dar prieš išeidama iš namų, tada atvykusi į paplūdimį, o tada dar kartą, ten kurį laiką pabuvusi. Manau, kad tai daugiau nei pakankama.“

Danielle dėl šios priemonės susisiekė su jos gamintoju „Malibu“ – šiuo metu ji teikia oficialų skundą. Kompanijos atstovai pabrėžia, kad labai svarbu apsaugos nuo saulės priemones naudoti tinkamai.

Jie aiškino: „Šiuo metu laukiame Danielle skundo formos. Mūsų kompanija laikosi visų Didžiojoje Britanijoje ir Europos Sąjungoje galiojančių standartų. Mūsų produktų formulės yra kruopščiai testuojamos ir SPF joms nurodomas po atidžios kokybės kontrolės.

REKLAMA

Atliekant saulės apsauginio kremo ar losjono testavimą, tam tikras jo kiekis užtepamas ant odos. Tuomet oda apšviečiama dirbtiniais saulės spinduliais, ir SPF faktorius priskiriamas priklausomai nuo to, kaip oda reaguoja.

Paprastas šviesios odos žmogus be apsauginio kremo nudega maždaug po 10 minučių. Su SPF 30 kremu jis turi 30 kartų daugiau laiko saulėkaitoje, kad nenudegtų. Tai nepriklauso nuo to, kiek kartų tepamasi kremu. Taigi, pasitepus 30 SPF apsauga nuo saulės saulėkaitoje galima būti 300 minučių.

Vidutiniam kūnui su maudymosi kostiumėliu turėtų užtekti 2–3 valgomųjų šaukštų losjono. Tai maždaug tiek, kiek telpa į kiek sulenktą delną. Tai pakankamai didelis kiekis losjono – žmonės dažnai nesupranta, kad norėdami išgauti tą SPF, kuris nurodytas ant pakuotės, jie turi naudoti tikrai didelį kiekį kremo. Nenaudojant pakankamo kiekio kremo, apsauga taip pat nebus pakankama.

Mūsų kompanijos principas yra tai, kad apsauga nuo saulės turėtų būti prieinama visiems. Taip pat stengiamės šviesti žmones, kad tinkamai teptis yra labai svarbu.“


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-07-28 14:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip foto nėra tai jo neidėsi.Kremai neapsaugo nuo saulės,idegio,geriau nesidegimti.Nesuprantu iš kur tas noras degintis.Jaunystei aš vos nenumiriau,po saulės vonių.,padariau klaidų.Už tai dabar nesideginu,nes sveikata svarbiau.Juk ir saulė nebėta,kuri buvo prieš 50m.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų