Šarknickas partrenktai dukrytei skyrė dainą: žodžiai virpina širdį

Seimo nario Roberto Šarknicko dukra Julija išlieka medikų rankose. Garsus vyras kone kasdien dalijasi su sekėjais ir neabejingais žmonėmis naujausiomis žiniomis apie aštuonmetę.

Šiandien vyras, pasipuošęs raudona klouno nosimi ir į rankas pasiėmęs ukulėlę, skyrė mergytei dainą „Svajoklis“. Ši daina yra daugeliui žinoma ir sukelia daugybę teigiamų emocijų, o kai kuriuos sujaudina iki širdies gelmių dėl jautrių žodžių ir gilių minčių apie gyvenimą ir viltį. 

Prieš dainuodamas jis kreipėsi į savo dukrelę ir skyrė jai šiuos žodžius: „Julyte, čia tau melodija nuo mūsų visų, artimųjų ir draugų, žmonių, kurie kasdien galvoja apie tavo sveikatą ir tavo šypseną.“

Tragedija įvyko tada, kai 2019 m. liepos 27 d., šeštadienį, neblaivus „Volvo” vairuotojas (nustatytas 1,18 prom. girtumas) Rokiškyje, Nepriklausomybės aikštėje, partrenkė su tėčiu ėjusią mažametę mergaitę ir pasišalino iš įvykio vietos.

 


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2019-08-14 14:15:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatėlės tau, mergyte, o tėvams kantrybės ir stiprybės
Atsakyti
-2

U
Uoga
2019-08-14 15:04:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul viskas buna tik geriau. As tikiu, kad mazute pajegs deti zingsnius Gyvenimo link. Teveliams tik palaikymo ir istvermes. Jei tik butu galima, manau daugelis paimtu ir priglaustu dali Jusu sirdgelos sau, kad palengvintu tevu ir vaikucio kancias...
Atsakyti
-1

V
Viltis
2019-08-14 15:06:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia piktumo, jo pas mus per daug:-))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų